Зразки процесуальних документів в цивільних справах

(0)
Артикул: 12911
Зразки процесуальних документів в цивільних справах

Смотреть содержание

Автор
Бойко В.Я.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У посібнику викладено приклади основних процесуальних документів цивільного судочинства відповідно до чинної редакції ЦПК України - позовні заяви про захист прав споживачів, про розлучення та поділ спільного майна подружжя й інші письмові заяви учасників справи, відзиви та відповіді на відзив, а... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У посібнику викладено приклади основних процесуальних документів цивільного судочинства відповідно до чинної редакції ЦПК України - позовні заяви про захист прав споживачів, про розлучення та поділ спільного майна подружжя й інші письмові заяви учасників справи, відзиви та відповіді на відзив, а також заяви про встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території й інші документи, які стануть в нагоді тим, хто прагне захистити свої права в суді.

Для осіб, які вважають свої права порушеними та прагнуть судового захисту.

Предисловие

Грандіозна реформа цивільного процеуального законодавства в Україні, свідками якої ми є, проводиться з метою удосконалення національної системи правосуддя, забезпечення дійсно ефективного захисту прав осіб, які звертаються до судів, і в цілому зпокликана сприяти наближенню нашого і європейського законодавства в сфері цивільного правосуддя.

З часу проголошення незалежності України відбулося кілька етапів реформування цивільного процесуального законодавства - результатом став перший ЦПК України 2004 р. Сьогодні, в умовах активної інтеграції України до Європейського Союзу, актуалізувалася необхідність запровадження нових підходів до процесуального законодавства, що є логічним результатом реформи системи судоустрою України.

Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» від 2 червня 2016 р. було істотно реформувало судову систему України, зокрема, ліквідовано вищі спеціалізовані суди, створено новий Верховний Суд, а також змінено територіальність судів - утворено місцеві окружні суди та нові апеляційні суди у межах цих округів. Передбачені зміни будуть набувати чинності протягом наступних кількох років, до 1 січня 2020 р.

Законом України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03. 10. 2017 р. № 6232 було істотно реформовано цивільне процесуальне законодавства, зокрема, запроваджено загальне та спрощене позовне провадження спорів, принципи пропорційності та розумності строків, особливий порядок поперенднього розрахунку судових витрат, механізми попередження зловживанням процесуальними правами тощо.

Численні новели ЦПК спрямовані на забезпечення реального і дієвого захисту прав осіб, а також дотримання світових та єаропейських стандартів здійснення правосуддя. Ці нові інститути, а також ті, що були істотно реформовані, повинні дієво та правильно втілюватися у правозастосовчій практиці.

Впродовж часу, що сплив з ухвалення нової редакції ЦПК, було внесено істотні зміни до положень про визначення малозначних справ, а також запроваджено так звані «процесуальні фільтри» для оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному провадженнях.

Цей посібник, в якому викладено основні процесуальні документи, стане в нагоді адвокатам і громадянам, які звертаються до суду за захистом своїх прав. Під час його підготовки було проаналізовано значний обсяг судових рішень, які ухвалювалися вже після набуття чинності ЦПК України 15 грудня 2107 р., а також проаналізовані типові помилки, які допускають суди та учасники процесу в своїй правозастосовчій діяльності.

Характеристики
Автор
Бойко В.Я.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2021
Количество страниц
234
ISBN
978-617-7020-97-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог