Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

4.0 (2)
Артикул: 153658
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

Смотреть содержание

Автор
Вереша Р.В., ещё 1
Издательство
Алерта
Год издания
2022
Переплет
мягкий, твердый

Все характеристики

Переплёт

Аннотация

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який скла­дається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
470 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (1)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчально-практичному посібнику системно та комплексно висвітлюються відповіді на питання усного іспиту, який скла­дається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Видання розраховане на осіб, які готуються до складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, науковців, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, а також адвокатів, практичних співробітників органів досудового розслідування, прокурорів, суддів та всіх, хто цікавиться правом.

Предисловие

Відповідно до Конституції України, для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура. Незалежність адвокатури гарантується. Засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначаються законом. Адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Адвокатська діяльність здійснюється на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів.

У цьому навчально-практичному посібнику зібрано відповіді на питання усного іспиту, який складається для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Посібник розроблено відповідно до чинної Програми складення кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України.

Відповіді є стислим викладенням положень законодавства, судової практики та розкривають зміст таких положень у зручній інформативній формі в тому обсязі, який є необхідним і достатнім для демонстрування належного рівня підготовки особи, яка має намір займатися адвокатською діяльністю.

Матеріал підготовлено з перспективним урахуванням змін до Конституції України, норм матеріального та процесуального права, а також законодавства про судоустрій і статус суддів, затверджених парламентом. Водночас, у посібнику враховано аспекти перехідного періоду реформування судової системи, а також те, як остання функціонує станом на сьогодні.

Автори поставили перед собою завдання максимально уніфікувати процес підготовки майбутніх адвокатів до кваліфікаційного іспиту. З огляду на це, зосередженість на змістовності та уникнення відсильних правових положень у відповідях стали тим здобутком, що відрізняє цей навчально-практичний посібник від інших подібних джерел.

Максимум інформативності в мінімумі тексту є визначальним для найефективнішої підготовки до адвокатського іспиту, а також упевненості тих, хто до нього готуються, у власних предметних знаннях.

Характеристики
Автор
Вереша Р.В., Якуба Г.О.
Издательство
Алерта
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
532
ISBN
978-617-566-708-8
Переплет
мягкий, твердый
Язык
украинский
Вес
0.7 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
1000
Отзывы
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина
4.0 (2)
Кваліфікаційний адвокатський іспит. Теоретична частина

Издательство: Алерта

Количество страниц: 532

Переплет: мягкий, твердый

Добрий підручник!
6 августа 2021 11:00

Комментарий:

Відмінний посібник. Допоміг мені підготуватися на всі 100 до кваліфікаційного іспиту. В ньому є все необхідне, всі відповіді на питання усного іспиту. Самому шукати всю цю інформацію було б незручно, і просто часу на це не було. Завдяки йому іспит склав успішно. Ціна підручника повністю відповідає його якості. Рекомендую всім хто займається юриспруденцією.

Юрій
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог