Зразки процесуальних документів у цивільному судочинстві: заяви, скарги, клопотання, відзиви

(0)
Артикул: 153575
Зразки процесуальних документів у цивільному судочинстві: заяви, скарги, клопотання, відзиви

Смотреть содержание

Автор
Пєтков С.В., ещё 3
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
380 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Предисловие

Нові процесуальні кодекси України, зокрема ЦПК, що були прийняті в ході реформи правосуддя, уніфікували правові питання та вимоги щодо процесуальних документів, які застосовуються у судовій практиці при здійсненні цивільного, господарського та адміністративного судочинства.

Таким чином, з вказані унфіковані підходи мають на меті спрощення процедури складання цих документів, оскільки однакові підходи і темінологія відтепер притаманні різним судочинствам. На перших пораз ці новітні підходи йшли у розріз з багаторічним досвідом і звичками, коли навіть професійні правники відчувають деякий диcкомфорт, але згодом все стало на свої місця.

Тобто сталося узагальнення правових складових, що стосуються процесуальних документів, а також набуття практичного досвіду у правозастосуванні через призму вимог чинного процессуального законодавства, виправлення перших практичних помилок, стандартизації підходів судів усіх інстанцій до цих питань, вироблення правових позицій Верховного Суду.

У цьому виданні будуть висвітлені особливості вимог щодо процесуальних документів в цивільному судочинстві з урахуванням як спільних вимог для права процесуального, так й специфічних підходів, які обумовлені тими провадженнями, що характерні саме цивільному процесу.

Цей практичний посібник покликаний перш за все визначити загальні правила складання процесуальних документів у цивільному судочинстві з визначенням їх черговості, строків подання та інших супутніх складових. Саме тому наголос буде зроблений на цьому, а не на якнайширшому охопленні конкретних правовідносин, які є предметом судового розгляду. Це важливо з огляду на нові підходи у судочинстві, коли дуже високі вимоги до формальних складових процесуальних документів, недотримання яких може завадити у належному формуванні правової позиції учасників цивільного провадження, а в кінцевому підсумку і захисту прав особи.

Такий підхід диктується ще і не в останню чергу змінами у правовму підході до питань представництва у суді. Як відомо, ці новації називають «адвокатською монополією». Хоча така назва не є достатньо коректною, але нема де правди діти – участь адвоката у судовому провадженні і його роль збільшені беспрецедентно для вітчизняного законодавства і судової практики.

Але ж коли особа представляє у суді сама себе (сучасний інститут під назвою «самопредставництво»), то їй без практичних порад буде важко дотриматися вимог законодавства взагалі і суду у конкретній справі зокрема. Отже, це видання і розраховано на таких сміливців. Тім більше, що за вигадливою 4 ініціативою законодавця такі категорії справ, як наприклад трудові спори або спори у інтересах неповнолітніх чи інших осіб з обмеженою дієздатністю, не потребують обов’язкової участі адвоката, хоча ці справи не можна вважати простими з практичного боку. Відтак, відповідно, у громадаян буде спокуса, заощаджуючи гроші, самостійно звертатися до суду.

Самі ж адвокати, за визначенням Конституції України, є носіями гарантованих державою належних правових знань, а тому взмозі надавати професійну правничу допомогу і без наших порад.

Таким чином цей посібник розрахований на широке коло читачів, які потребують практичних порад при зверенні до суду. Також посібник буде у нагоді правникам-початківцям та студентам юридичних факультетів.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
264
ISBN
978-611-01-2056-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог