Судова експертиза об'єктів права інтелектуальної власності в Україні. Науково-методичне видання

(0)
Артикул: 153561
Судова експертиза об'єктів права інтелектуальної власності в Україні. Науково-методичне видання

Переглянути зміст

Автор
Федоренко В.Л.
Видавництво
Ліра-К
Рік видання
2019
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У репрезентованому виданні розкриваються наукові основи сутності, змісту, генезису та системи судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні.  Здійснюється характеристика основних видів судово-експертної діяльності. Зокрема, визначаються предмет, основні терміни... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
90 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У репрезентованому виданні розкриваються наукові основи сутності, змісту, генезису та системи судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні. 

Здійснюється характеристика основних видів судово-експертної діяльності. Зокрема, визначаються предмет, основні терміни (визначення), об’єкти, основні завдання, типові питання, які ставляться на вирішення судового експерта, особливості призначення та матеріали, необхідні для проведення судової експертизи за спец. 13.1.1-13.9. 

Наводяться рекомендовані для використання при проведенні кожного із зазначених видів експертизи об’єктів права інтелектуальної власності нормативно-правові акти, методики і науково-методичні джерела. 

Характеризуються особливості призначення та проведення судових експертиз об’єктів інтелектуальної власності в цивільному та господарському судочинстві.

Це науково-методичне видання стане в нагоді майбутнім і атестованим судовим експертам з питань інтелектуальної власності, суддям, адвокатам, досвідченим науковцям і початківцям, представникам громадськості, оцінювачам, а також на всім, хто поділяє цінності непорушності та ефективного захисту права на об’єкти інтелектуальної власності.

Передмова

Запропоноване вашій увазі науково-методичне видання підготовлене судовими експертами і науковцями Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України в межах урочистих заходів, які проводяться цьогоріч з нагоди 15-річчя науково-методичної та судово-експертної діяльності нашої державної спеціалізованої установи судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності.

Основною метою цього видання є змістовне, але максимально лаконічне висвітлення основних питань теорії, історії, методології та практики проведення судової експертизи з питань інтелектуальної власності для широкого кола суб’єктів господарського, цивільного, кримінального й адміністративного процесу, насамперед - для судових експертів, суддів, позивачів, відповідачів, адвокатів, слідчих органів досудового»розслідування та ін. Важливою місією цього видання, на думку його авторського колективу, є й методичне забезпечення підготовки до атестації судових експертів у сфері інтелектуальної власності, а також для здійснення підготовки для підтвердження кваліфікації діючих судових експертів.

Разом із тим, це видання буде корисним і для молодих та досвідчених науковців, представників інститутів громадянського суспільства, суб’єктів господарських правовідносин, для усіх, хто цікавиться питаннями утвердження та захисту права на об’єкти інтелектуальної власності.

У репрезентованому науково-методичному виданні визначаються предмет, основні терміни (визначення), об’єкти, основні завдання, типові питання, які ставляться на вирішення судового експерта, особливості призначення та матеріали, необхідні для проведення судової експертизи за спец. 13.1.1-13.9, а також рекомендовані для проведення відповідних експертиз і експертних досліджень нормативно-правові, методичні та наукові джерела. Приділяється увага особливостям призначення та проведення судових експертиз об’єктів інтелектуальної власності в цивільному та господарському судочинстві в Україні.

У подальшому, запропоноване вашій увазі науково-методичне видання буде удосконалюватися науковцями і судовими експертами НДЦЕСЕ з питань інтелектуальної власності, з урахуванням досвіду проведення профільних експертиз і експертних досліджень, та стане основою для підготовки і видання сучасного навчального посібника з питань судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні.

доктор юридичних наук, професор,
директор Науково-дослідного центру судової
експертизи з питань інтелектуальної власності
Міністерства юстиції України,
Заслужений юрист України
В.Л. Федоренко

Характеристики
Автор
Федоренко В.Л.
Видавництво
Ліра-К
Рік видання
2019
Кількість сторінок
88
ISBN
978-617-7844-28-9
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог