Новинка!

Теоретичні та праксеологічні засади розслідування кримінальних правопорушень у сфері надання послуг із працевлаштування за кордоном

(0)
Артикул: 6258

Переглянути зміст

Автор
Павлова Н.В., ще 3
Видавництво
Видавництво "Юридика"
Рік видання
2024
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Наукову розробку присвячено аналізу складного та багатоаспектного явища — розслідуванню кримінальних правопорушень у сфері надання послуг із працевлаштування за кордоном. Розглянуто нормативно-правове забезпечення діяльності у сфері працевлаштування за кордоном та окреслено статус... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
630 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Наукову розробку присвячено аналізу складного та багатоаспектного явища — розслідуванню кримінальних правопорушень у сфері надання послуг із працевлаштування за кордоном. Розглянуто нормативно-правове забезпечення діяльності у сфері працевлаштування за кордоном та окреслено статус суб’єктів, які мають відношення до такої діяльності. 

Визначено фактори як вітчизняного, так і міжнародного характеру, що впливають на рівень криміногенних проявів у сфері працевлаштування за кордоном. Вирізнено й охарактеризовано складові криміналістичної характеристики наведених протиправних дій. 

Розкрито особливості планування та організації розслідування. Зосереджено увагу на організаційно-тактичних особливостях проведення окремих слідчих (розшукових) дій, зокрема допиту підозрюваного, потерпілого та свідка, обшуку, слідчого огляду та тимчасового доступу до речей і документів. Сформовано типові тактичні операції, спрямовані на вирішення завдань розслідування кримінальних правопорушень у сфері надання послуг із працевлаштування за кордоном. 

Для науковців, викладачів, курсантів і студентів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, аспірантів та ад’юнктів, докторантів, працівників органів прокуратури, оперативних і слідчих підрозділів Національної поліції України, усіх тих, хто виявляє інтерес до юридичної науки та правозастосовної практики.

Характеристики
Автор
Павлова Н.В., Чаплинський К.О., Павлик М.П., Зарубей В.В.
Видавництво
Видавництво "Юридика"
Тип видання
Монографія
Ілюстрації
кольорові
Рік видання
2024
Кількість сторінок
330
ISBN
978-617-8182-22-9
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог