Ексклюзив
Новинка!

Реалізація інструментів доктрини "підняття корпоративної завіси" в судовій практиці

(0)
Артикул: 6112

Переглянути зміст

Автор
Махінчук В.М.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2024
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси».  Розкриваються теоретико-методологічні та нормативні передумови формування та дається загальна характеристика доктрини «підняття корпоративної... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
850 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси». 

Розкриваються теоретико-методологічні та нормативні передумови формування та дається загальна характеристика доктрини «підняття корпоративної завіси». Висвітлюється процес формування вказаної доктрини в країнах англо-американського і континентального права та практиці Європейського суду з прав людини. 

Вивчаються відносини контролю як головний критерій застосування цієї доктрини. Розкриваються основні інструменти наведеної доктрини в законодавстві України. Досліджується судова практика субсидіарної відповідальності бенефіціарних власників і посадових осіб юридичної особи–банкрута, а також відповідальності бенефіціарних власників банків і пов’язаних осіб у зв’язку з ліквідацією банку. 

Показано застосування цієї доктрини при реалізації права на звернення до суду та оскарження судових рішень у господарському, цивільному й адміністративному судочинстві. Досліджується судова практика застосування інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси» при застосуванні санкції у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі, щодо яких введено санкції РНБО. 

Для науковців, викладачів, суддів господарських судів, арбітражних керуючих, ліквідаторів банків, прокурорів, практикуючих юристів, а також усіх, хто цікавиться проблемами теорії і практики реалізації доктрини «підняття корпоративної завіси».

Характеристики
Автор
Махінчук В.М.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Монографія
Рік видання
2024
Кількість сторінок
380
ISBN
978-966-667-843-3
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог