Тестові завдання з історії держави та права зарубіжних країн. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 153371
Тестові завдання з історії держави та права зарубіжних країн. Навчальний посібник

Переглянути зміст

Автор
Гайдулін О.О., ще 1
Рік видання
2013
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

До змісту пропонованого посібника ввійшли тестові завдання з курсу історії держави та права зарубіжних країн. На основі десятирічного досвіду викладання дисципліни усі тести пройшли перевірку на валідність - результати тестування істотно не відрізняються від результатів перевірки шляхом... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
150 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

До змісту пропонованого посібника ввійшли тестові завдання з курсу історії держави та права зарубіжних країн.

На основі десятирічного досвіду викладання дисципліни усі тести пройшли перевірку на валідність - результати тестування істотно не відрізняються від результатів перевірки шляхом усного опитування по тих самих питаннях. Тести достатньо репрезентативні - тестові запитання за своїм змістом рівномірно віддзеркалюють основний зміст навчальної програми по всіх темах.

Навчальний посібник призначений для викладачів і студентів юридичних спеціальностей, а також для всіх, хто самостійно вивчає історію держави та права

Передмова

Посібник, що пропонується Вашій увазі, розрахований переважно на самостійне вивчення історії держави та права зарубіжних країн.

Він дозволяє методично забезпечити проведення семінарських та індивідуальних занять, поточній контроль успішності з науки «Історія держави та права зарубіжних країн».

Методичний задум посібника грунтується на принципах:
1. Максимальної самостійності розробки індивідуалізованої тактики навчання.
2. Прозорості технологій навчання та активності їх застосування.
3. Самоконтролю та самокорекції процесу засвоєння знань.

Засобами контролю знань є тестові завдання, що покладені в основу кредитно-рейтингової системи оцінки знань, яка використовується в вищій школі США, Канади, Західної Європи і реалізується в Міжнародному науково-технічному університеті вже з 1993 року.

Тестові завдання мають єдину структуру: «закрите» запитання і п’ять варіантів відповідей (А,В,С,Р,Е), один (і тільки один) з яких є правильним.

Робити жодних поміток на сторінках посібника неможна. Під час тестування правильні відповіді (літери) помічаються в спеціальному аркуші відповідей, що видається додатково кожному студенту на занятті.

Усі тести пройшли перевірку на валідність - результати тестування істотно не відрізняються від результатів перевірки шляхом усного опитування по тих самих питаннях. 

Тести достатньо репрезентативні - тестові питання за своїм змістом рівномірно віддзеркалюють основний зміст навчальної програми по всіх темах.

На основі десятирічного досвіду попередніх тестувань завдання емпірично розподілені по трьох рівнях складності. Для зручності на кожному рівні складності вміщені запитання лише однієї типології. Так, перший рівень складності (репродуктивний) складають питання на знання хронології та періодизації. Другий (алгоритмічний) -питання на знання термінів та персоналій. Третій (евристичний) - це проблемні питання.

Мінімальна позитивна оцінка можлива лише при правильному виконанні 50% завдань.

Характеристики
Автор
Гайдулін О.О., Шаркова І.М.
Рік видання
2013
Кількість сторінок
65
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог