Цивільний процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про цивільне судочинство

(0)
Артикул: 5339
Цивільний процес: теорія і практика. Концепції вчених з удосконалення законодавства про цивільне судочинство

Переглянути зміст

Автор
Бичкова С.С., ще 1
Видавництво
Алерта
Рік видання
2023
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії висловлені думки вчених України щодо їх бачення сучасного стану цивільного судочинства, а також про перспективу розвитку та вдосконалення законодавства, що його регламентує. Дана наукова праця є комплексним науково-практичним дослідженням, у якому аналізуються істотні проблеми щодо... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
960 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії висловлені думки вчених України щодо їх бачення сучасного стану цивільного судочинства, а також про перспективу розвитку та вдосконалення законодавства, що його регламентує. Дана наукова праця є комплексним науково-практичним дослідженням, у якому аналізуються істотні проблеми щодо реалізації особою права на доступ до правосуддя, зокрема, питання, які стосуються судового збору, його розмірів, видів проваджень цивільного судочинства, питання визначення критеріїв малозначних спорів. Заслуговують на увагу концепції вчених щодо реформи цивільного судочинства в умовах європейської інтеграції та його додаткових джерел. 

Надано аналіз наказного провадження та узгодження його із спрощеним позовним провадженням, окремого провадження, апеляційного та касаційного проваджень, суб’єктного складу учасників судового процесу та проблемні аспекти обмеження їх прав, вдосконалення інституту доказів та їх забезпечення. 

Проаналізовані особливості розгляду певних категорій цивільних справ, зокрема, медичних, справ про оскарження рішень, дій, бездіяльності виконавців, а також висвітлено проблеми, які мають місце при розгляді судом справ під час воєнного стану та шляхи їх вирішення, зокрема, проаналізована судова практика розгляду судом справ про встановлення нових фактів, які мають юридичне значення, а також адміністративний порядок їх встановлення. Авторами зроблені численні пропозиції із вдосконалення норм ЦПК, які після їх публічного обговорення та схвалення, слід запровадити у законодавство. 

Ця монографія буде цікавою не тільки для самих авторів, розробників законопроєктів, які займаються дослідженнями цивільного судочинства, а й широкому колу фахівців, які у своїй практичній діяльності стикаються із проблемами, що виникають під час судового розгляду цивільних справ, зокрема суддям, адвокатам, нотаріусам, виконавцям, а також викладачам, аспірантам та студентам, які бажають удосконалити свої знання у даній сфері.

Характеристики
Автор
Бичкова С.С., Фурса С.Я.
Видавництво
Алерта
Тип видання
Монографія
Рік видання
2023
Кількість сторінок
640
ISBN
978-617-566-770-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.7 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог