Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)
- Автор
- Булеца С.Б., ще 1
- Видавництво
- Видавництво УжНУ "Говерла"
- Рік видання
- 2020
- Палітурка
- м'яка
Анотація
У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Для наукових та науково-педагогічних... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
Для наукових та науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів правничого напряму, юристів-практиків, усіх, хто цікавиться питаннями юриспруденції.
Проблематика забезпечення прав людини завжди була, і залишатиметься актуальною як дня внутрішньої правової системи кожної держави, так і для міжнародної спільноти. Серед прав людини протягом останніх двох десятиліть особливо стрімкого розвитку зазнали так звані права людини четвертого покоління. В науковій доктрині їх почали виокремлювати в самостійну категорію через те, що вони є унікальними за своєю природою - виникли у зв'язку з новітніми досягненнями у сфері технологій, біомедицини, дослідження космосу тощо, тобто з появою нових можливостей, яких раніше у людства не було. Найбільш гостро наразі стоїть питання про правове забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я, оскільки вони тісно пов’язані з природнімн правами людини та ще не отримали належного та достатнього регулювання ні на міжнародно-правовому рівні, ні на рівні національного законодавст ва окремих держав.
Саме тому безцінною є робота таких науковців, як ви шановні колеги! На основі вашої високопрофесійної дослідницької діяльності формуються актуальні рішення та концепції, які дозволять у майбутньому вирішити ряд практичних проблем, пов’язаних із забезпеченням і захистом прав, які прийнято називати «соматичними». Права на евтаназію, трансплантацію тканин і органів, клонування, репродуктивні права, право на зміну статі та багато тісно пов'язаних з ними прав вже фактично сформувались, однак ще не отримали належного тлумачення та правової регламентації Суспільство поступово дає зрозуміти, що воно морально дозріло до використання новітніх технологій у сфері біомедицини. Однак, щоб ці досягнення працювали на користь людства, а не проти нього, погрібно створити належні правові рамки, в межах яких реалізація соматичних прав приноситиме тільки кориегь і не допускатиме зловживань правом.
Беззаперечним є той факт, що для створення якісної та ефективної юридичної бази для забезпечення належної регламентації будь-якої сфери суспільного життя потрібний якісний теоретико-правовий фундамент. І тільки ви, висококваліфіковані фахівці-юристи, своєю кропіткою та грунтовною працею можете вибудувати такий доктринальний стержень, який в подальшому стане основою для ухвалення та імплементації дієвих законів та формування ефективної інетнтуційної системи в галузі забезпечення соматичних прав людини.
Всіх учасників нашого наукового заходу запрошую до плідного, конструктивного налогу з питань впровадження сучасних наукових поглядів та підходів у сфері забезпечення прав людніш четвертого покоління у системі охорони здоров'я. Бажаю всім результативної співпраці, розширення наукових поглядів, формування нових ідей та визначення спільних пек горів у доктринальному вирішенні проблем, пов’язаних із здійсненням соматичних прав людини
В. І. Смоланка,
доктор медичних наук. професор,
ректор Ужгородського національного університету
- Автор
- Булеца С.Б., Менджул М.В.
- Видавництво
- Видавництво УжНУ "Говерла"
- Рік видання
- 2020
- Кількість сторінок
- 160
- ISBN
- 978-617-7825-15-8
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 0.3 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Наклад
- 300