• Головна
 • Медичне право
 • Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

(0)
Артикул: 153334
Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

Переглянути зміст

Автор
Булеца С.Б., ще 1
Видавництво
Видавництво УжНУ "Говерла"
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Для наукових та науково-педагогічних... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
160 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Для наукових та науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів правничого напряму, юристів-практиків, усіх, хто цікавиться питаннями юриспруденції.

Передмова

Проблематика забезпечення прав людини завжди була,  і залишатиметься актуальною як дня внутрішньої правової системи кожної держави, так і для міжнародної спільноти. Серед прав людини протягом останніх двох десятиліть особливо стрімкого розвитку зазнали так звані права людини четвертого покоління. В науковій доктрині їх почали виокремлювати в самостійну категорію через те, що вони є унікальними за своєю природою - виникли у зв'язку з новітніми досягненнями у сфері технологій, біомедицини, дослідження космосу тощо, тобто з появою нових можливостей, яких раніше у людства не було. Найбільш гостро наразі стоїть питання про правове забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я, оскільки вони тісно пов’язані з природнімн правами людини та ще не отримали належного та достатнього регулювання ні на міжнародно-правовому рівні, ні на рівні національного законодавст ва окремих держав.

Саме тому безцінною є робота таких науковців, як ви шановні колеги! На основі вашої високопрофесійної дослідницької діяльності формуються актуальні рішення та концепції, які дозволять у майбутньому вирішити ряд практичних проблем, пов’язаних із забезпеченням і захистом прав, які прийнято називати «соматичними». Права на евтаназію, трансплантацію тканин і органів, клонування, репродуктивні права, право на зміну статі та багато тісно пов'язаних з ними прав вже фактично сформувались, однак ще не отримали належного тлумачення та правової регламентації Суспільство поступово дає зрозуміти, що воно морально дозріло до використання новітніх технологій у сфері біомедицини. Однак, щоб ці досягнення працювали на користь людства, а не проти нього, погрібно створити належні правові рамки, в межах яких реалізація соматичних прав приноситиме тільки кориегь і не допускатиме зловживань правом.

Беззаперечним є той факт, що для створення якісної та ефективної юридичної бази для забезпечення належної регламентації будь-якої сфери суспільного життя потрібний якісний теоретико-правовий фундамент. І тільки ви, висококваліфіковані фахівці-юристи, своєю кропіткою та грунтовною працею можете вибудувати такий доктринальний стержень, який в подальшому стане основою для ухвалення та імплементації дієвих законів та формування ефективної інетнтуційної системи в галузі забезпечення соматичних прав людини.

Всіх учасників нашого наукового заходу запрошую до плідного, конструктивного налогу з питань впровадження сучасних наукових поглядів та підходів у сфері забезпечення прав людніш четвертого покоління у системі охорони здоров'я. Бажаю всім результативної співпраці, розширення наукових поглядів, формування нових ідей та визначення спільних пек горів у доктринальному вирішенні проблем, пов’язаних із здійсненням соматичних прав людини

В. І. Смоланка,
доктор медичних наук. професор,
ректор Ужгородського національного університету

Характеристики
Автор
Булеца С.Б., Менджул М.В.
Видавництво
Видавництво УжНУ "Говерла"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
160
ISBN
978-617-7825-15-8
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог