• Главная
 • Медицинское право
 • Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

(0)
Артикул: 153334
Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної конференції (30 квітня 2020 р., м. Ужгород)

Смотреть содержание

Автор
Булеца С.Б., ещё 1
Издательство
Видавництво УжНУ "Говерла"
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Для наукових та науково-педагогічних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
160 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У науковому збірнику опубліковано матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров'я», що відбулася ЗО квітня 2020 р. на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Для наукових та науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів правничого напряму, юристів-практиків, усіх, хто цікавиться питаннями юриспруденції.

Предисловие

Проблематика забезпечення прав людини завжди була,  і залишатиметься актуальною як дня внутрішньої правової системи кожної держави, так і для міжнародної спільноти. Серед прав людини протягом останніх двох десятиліть особливо стрімкого розвитку зазнали так звані права людини четвертого покоління. В науковій доктрині їх почали виокремлювати в самостійну категорію через те, що вони є унікальними за своєю природою - виникли у зв'язку з новітніми досягненнями у сфері технологій, біомедицини, дослідження космосу тощо, тобто з появою нових можливостей, яких раніше у людства не було. Найбільш гостро наразі стоїть питання про правове забезпечення прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я, оскільки вони тісно пов’язані з природнімн правами людини та ще не отримали належного та достатнього регулювання ні на міжнародно-правовому рівні, ні на рівні національного законодавст ва окремих держав.

Саме тому безцінною є робота таких науковців, як ви шановні колеги! На основі вашої високопрофесійної дослідницької діяльності формуються актуальні рішення та концепції, які дозволять у майбутньому вирішити ряд практичних проблем, пов’язаних із забезпеченням і захистом прав, які прийнято називати «соматичними». Права на евтаназію, трансплантацію тканин і органів, клонування, репродуктивні права, право на зміну статі та багато тісно пов'язаних з ними прав вже фактично сформувались, однак ще не отримали належного тлумачення та правової регламентації Суспільство поступово дає зрозуміти, що воно морально дозріло до використання новітніх технологій у сфері біомедицини. Однак, щоб ці досягнення працювали на користь людства, а не проти нього, погрібно створити належні правові рамки, в межах яких реалізація соматичних прав приноситиме тільки кориегь і не допускатиме зловживань правом.

Беззаперечним є той факт, що для створення якісної та ефективної юридичної бази для забезпечення належної регламентації будь-якої сфери суспільного життя потрібний якісний теоретико-правовий фундамент. І тільки ви, висококваліфіковані фахівці-юристи, своєю кропіткою та грунтовною працею можете вибудувати такий доктринальний стержень, який в подальшому стане основою для ухвалення та імплементації дієвих законів та формування ефективної інетнтуційної системи в галузі забезпечення соматичних прав людини.

Всіх учасників нашого наукового заходу запрошую до плідного, конструктивного налогу з питань впровадження сучасних наукових поглядів та підходів у сфері забезпечення прав людніш четвертого покоління у системі охорони здоров'я. Бажаю всім результативної співпраці, розширення наукових поглядів, формування нових ідей та визначення спільних пек горів у доктринальному вирішенні проблем, пов’язаних із здійсненням соматичних прав людини

В. І. Смоланка,
доктор медичних наук. професор,
ректор Ужгородського національного університету

Характеристики
Автор
Булеца С.Б., Менджул М.В.
Издательство
Видавництво УжНУ "Говерла"
Год издания
2020
Количество страниц
160
ISBN
978-617-7825-15-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог