Хіт продажів

Загальні питання розуміння і застосування практики ЄСПЛ. Том 1

(0)
Артикул: 154201

Переглянути зміст

Автор
Бабанли Р.Ш., ще 1
Видавництво
Норма права
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Це видання буде корисним для представників усіх юридичних професій, які бажають поглибити свої знання в питаннях розуміння та застосування практики Європейського суду з прав людини, володіти конкретними навичками пошуку практики Суду, посилання на неї в ефективний спосіб в практичній та науковій... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
480 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Це видання буде корисним для представників усіх юридичних професій, які бажають поглибити свої знання в питаннях розуміння та застосування практики Європейського суду з прав людини, володіти конкретними навичками пошуку практики Суду, посилання на неї в ефективний спосіб в практичній та науковій діяльності, а також при розгляді та опрацюванні окремих правових позицій на підставі Конвенції з прав людини.

Передмова
Попри те, що передмови зазвичай розташовуються на перших сторінках книжок, їх зазвичай мало хто дочитує до кінця, оскільки вони несуть в собі мало знань, на відміну від основного тексту рукописних та машинодрукованих праць. Тому в нашій передмові ми дуже коротко опишемо те, що спонукало нас до початку серії, а також те, що ми мали намір висвітлити в першому тому серії.
 
Останні декілька десятиліть характеризуються посиленою увагою до практики Європейського суду з прав людини в Україні з боку представників усіх юридичних професій.
 
Не поодинокими є й видання, присвячені популяризації такої практики, наукові публікації, блоги, в яких приділяється увага тим або тим аспектам проблем, вирішених Європейським судом з прав людини.
 
Попри це і попри зростання професійності у питаннях розуміння та застосування практики Суду, сьогодення характеризується і не завжди доречним використанням рішень Суду у практичній діяльності, досить часто без глибинного розуміння суті проблем, які в таких рішеннях долаються, та й взагалі без повного ознайомлення зі змістом рішень.
 
Метою серії є допомога у подоланні цих проблем, «наближення» практики Суду до кінцевого споживача та спроба пояснення простою мовою складних аспектів десятиліттями напрацьованих Судом правових позицій.
Характеристики
Автор
Бабанли Р.Ш., Пушкар П.В.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2022
Кількість сторінок
168
ISBN
978-617-7850-38-9
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
130х200 мм
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог