Хит продаж

Загальні питання розуміння і застосування практики ЄСПЛ. Том 1

(0)
Артикул: 154201

Смотреть содержание

Автор
Бабанли Р.Ш., ещё 1
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Це видання буде корисним для представників усіх юридичних професій, які бажають поглибити свої знання в питаннях розуміння та застосування практики Європейського суду з прав людини, володіти конкретними навичками пошуку практики Суду, посилання на неї в ефективний спосіб в практичній та науковій... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
480 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Це видання буде корисним для представників усіх юридичних професій, які бажають поглибити свої знання в питаннях розуміння та застосування практики Європейського суду з прав людини, володіти конкретними навичками пошуку практики Суду, посилання на неї в ефективний спосіб в практичній та науковій діяльності, а також при розгляді та опрацюванні окремих правових позицій на підставі Конвенції з прав людини.

Предисловие
Попри те, що передмови зазвичай розташовуються на перших сторінках книжок, їх зазвичай мало хто дочитує до кінця, оскільки вони несуть в собі мало знань, на відміну від основного тексту рукописних та машинодрукованих праць. Тому в нашій передмові ми дуже коротко опишемо те, що спонукало нас до початку серії, а також те, що ми мали намір висвітлити в першому тому серії.
 
Останні декілька десятиліть характеризуються посиленою увагою до практики Європейського суду з прав людини в Україні з боку представників усіх юридичних професій.
 
Не поодинокими є й видання, присвячені популяризації такої практики, наукові публікації, блоги, в яких приділяється увага тим або тим аспектам проблем, вирішених Європейським судом з прав людини.
 
Попри це і попри зростання професійності у питаннях розуміння та застосування практики Суду, сьогодення характеризується і не завжди доречним використанням рішень Суду у практичній діяльності, досить часто без глибинного розуміння суті проблем, які в таких рішеннях долаються, та й взагалі без повного ознайомлення зі змістом рішень.
 
Метою серії є допомога у подоланні цих проблем, «наближення» практики Суду до кінцевого споживача та спроба пояснення простою мовою складних аспектів десятиліттями напрацьованих Судом правових позицій.
Характеристики
Автор
Бабанли Р.Ш., Пушкар П.В.
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Количество страниц
168
ISBN
978-617-7850-38-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
130х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог