Ексклюзив

FESTINA LENTE: збірка вибраних статей, публікацій, виступів

(0)
Артикул: 4651

Переглянути зміст

Автор
Крат В.І.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У збірці публікацій кандидата юридичних наук, доцента, судді Верховного Суду розміщені вибрані статті, тези доповідей, розділи монографій, підручників та виступів на різних заходах, а також публікації в періодичних виданнях, підготовлені протягом 2004– 2021 рр. Наукові роботи умовно упорядковані... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
3 000 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірці публікацій кандидата юридичних наук, доцента, судді Верховного Суду розміщені вибрані статті, тези доповідей, розділи монографій, підручників та виступів на різних заходах, а також публікації в періодичних виданнях, підготовлені протягом 2004– 2021 рр. Наукові роботи умовно упорядковані в шести розділах за тематикою: загальні засади; суб’єкти; об’єкти, речове право; правочини, договори, зобов’язання; виключні права; спадкове право. Окремо розміщені інтерв’ю, інші публікації та бібліографічний список робіт. 

Видання інтерактивне: містить QR-коди до публікацій – посилання на тексти та відеоматеріали, викладені в мережі Інтернет (достатньо просто навести камеру смартфона на QR-код). 

Для суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-практиків, науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться приватним правом.

Передмова

Зауваги до збірки

…juris praecepta sunt haec: honeste vivĕre,
altĕrum non laedĕre, suum cuīque tribuĕre…


Усе на світі треба робити вчасно. У будь-якій діяльності є «час розкидати каміння і час збирати каміння». Особливо це стосується творчої діяльності.

У цій збірці до уваги читача представлений понад 18‑річний результат наукової та практичної роботи над проблематикою приватного права. Ідея створення такого видання виникла досить давно, проте з огляду на кількість публікацій їх зібрання та структурування зайняло певний час.

У розділах І – VI збірки представлені публікації, які для зручності користування умовно розміщені з урахуванням побудови Цивільного кодексу України – від загальних положень цивільного права до окремих його конструкцій. Розділи VII–VIІI складаються з виступів, лекцій, переліку всіх публікацій, що структуровані в хронологічному порядку. Роботи друкуються з урахуванням законодавства та вимог щодо оформлення посилань, чинних на момент їх першого опублікування.

Інтерактивність видання забезпечується QR-кодами, які допоможуть отримати доступ до текстів та відеоматеріалів, розміщених в мережі Інтернет: статей, виступів, публічних дискусій, презентацій та інших публікацій.

Написання робіт було б неможливим без постійної підтримки моїх Мами й Тата, Дружини та Донечки, порад та критики мого Вчителя – Інни Валентинівни Спасибо-Фатєєвої, за що їм безмежна вдячність.

Також слова вдячності моїм учням, Ігорю Голубовському та Миколі Руденку, за допомогу в підготовці виступів, презентацій та упорядкуванні цієї збірки.

З повагою,
Василь Крат

Характеристики
Автор
Крат В.І.
Видавництво
ЕКУС
Тип видання
Збірка статей
Рік видання
2022
Кількість сторінок
1336
ISBN
978‑617‑7934‑19‑5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
2 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог