Эксклюзив

FESTINA LENTE: збірка вибраних статей, публікацій, виступів

(0)
Артикул: 4651

Смотреть содержание

Автор
Крат В.І.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У збірці публікацій кандидата юридичних наук, доцента, судді Верховного Суду розміщені вибрані статті, тези доповідей, розділи монографій, підручників та виступів на різних заходах, а також публікації в періодичних виданнях, підготовлені протягом 2004– 2021 рр. Наукові роботи умовно упорядковані... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
3 000 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірці публікацій кандидата юридичних наук, доцента, судді Верховного Суду розміщені вибрані статті, тези доповідей, розділи монографій, підручників та виступів на різних заходах, а також публікації в періодичних виданнях, підготовлені протягом 2004– 2021 рр. Наукові роботи умовно упорядковані в шести розділах за тематикою: загальні засади; суб’єкти; об’єкти, речове право; правочини, договори, зобов’язання; виключні права; спадкове право. Окремо розміщені інтерв’ю, інші публікації та бібліографічний список робіт. 

Видання інтерактивне: містить QR-коди до публікацій – посилання на тексти та відеоматеріали, викладені в мережі Інтернет (достатньо просто навести камеру смартфона на QR-код). 

Для суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-практиків, науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться приватним правом.

Предисловие

Зауваги до збірки

…juris praecepta sunt haec: honeste vivĕre,
altĕrum non laedĕre, suum cuīque tribuĕre…


Усе на світі треба робити вчасно. У будь-якій діяльності є «час розкидати каміння і час збирати каміння». Особливо це стосується творчої діяльності.

У цій збірці до уваги читача представлений понад 18‑річний результат наукової та практичної роботи над проблематикою приватного права. Ідея створення такого видання виникла досить давно, проте з огляду на кількість публікацій їх зібрання та структурування зайняло певний час.

У розділах І – VI збірки представлені публікації, які для зручності користування умовно розміщені з урахуванням побудови Цивільного кодексу України – від загальних положень цивільного права до окремих його конструкцій. Розділи VII–VIІI складаються з виступів, лекцій, переліку всіх публікацій, що структуровані в хронологічному порядку. Роботи друкуються з урахуванням законодавства та вимог щодо оформлення посилань, чинних на момент їх першого опублікування.

Інтерактивність видання забезпечується QR-кодами, які допоможуть отримати доступ до текстів та відеоматеріалів, розміщених в мережі Інтернет: статей, виступів, публічних дискусій, презентацій та інших публікацій.

Написання робіт було б неможливим без постійної підтримки моїх Мами й Тата, Дружини та Донечки, порад та критики мого Вчителя – Інни Валентинівни Спасибо-Фатєєвої, за що їм безмежна вдячність.

Також слова вдячності моїм учням, Ігорю Голубовському та Миколі Руденку, за допомогу в підготовці виступів, презентацій та упорядкуванні цієї збірки.

З повагою,
Василь Крат

Характеристики
Автор
Крат В.І.
Издательство
ЕКУС
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2022
Количество страниц
1336
ISBN
978‑617‑7934‑19‑5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог