Рекомендовано

Зловживання правом. Збірка статей

(0)
Артикул: 153742

Переглянути зміст

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У збірці зібрані статті науковців, судців, адвокатів з тематики зловживання правом. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття зловживання правом як воно розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці. Крім статей, в збірці поміщені коментарі рішень... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
450 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірці зібрані статті науковців, судців, адвокатів з тематики зловживання правом. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття зловживання правом як воно розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці.

Крім статей, в збірці поміщені коментарі рішень Верховного Суду, що дозволить читачеві скласти власне бачення з приводу зловживання правом та обрати надійний спосіб захисту свого права.

Передмова

Народна мудрість застерігає: «роблячи зло, на добро не надійся» та «зло злом губиться». Життя доводить, що короткі вислови, які є такими простими і звичними, мабуть, більш ніж юридичні трактати доводять істину. Причому доступно для кожного. Шкода, що ми цього не дослухаємося.

Слідуючи ж традиції науковців казуїстично розтрощити все, що їм попадається, навіть таке коротеньке слово з трьох літер - «ЗЛО», до уваги юридичної спільноти пропонується книжка, присвячена зловживанню правом. І якщо ми, як усі нормальні люди, всією душею прагнемо творити добро, то як правиики ми не можемо не тільки не вбачати зла в діях учасників правовідносин, а й проходити повз цього явища. А явище, як не прикро це констатувати, доволі поширене. Воно виявляється у всіх сферах правозастосування.

Тому я, як відповідальний редактор цього видання, вирішила не обмежуватися цивілістичною сферою. Інакше це істотно б збіднило уявлення про зловживання правом. Для більш-менш комплексного бачення прояву зловживання правом та реагування на це особами, які зазнали негативу від цього, і суспільними інституціями, до участі у збірці були запрошені науковці та фахівці, що знаються у сферах, суміжних з цивільним правом - господарсько-, фінансово-, процесуально-правовій та ін.

У книжці розглянуті загальні аспекти зловживання правом, а також окремі проблеми його прояву, зокрема, зловживання правами інтелектуальної власності, корпоративними правами, правами батьків стосовно своїх дітей, правами учасників процесу при захисті прав у суді та ін. Цей підхід, як видається, не тільки сприятиме поглибленому комплексному уявленню про явище зловживання правом, а й зацікавить широкі шари правничої спільноти. При чому не тільки науковців, а і практикуючих юристів. Тому попит сучасності на більший акцент на прагматику, думаю, буде задоволений. Тим більше, що у другій частині цієї книжки надається коментар судової практики.

Тож сподіваюсь, що ця книжка приверне увагу правничої спільноти і стане корисним помічником для практиків.

Проф. І. Спасибо-Фатєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2021
Кількість сторінок
308
ISBN
978-617-7934-07-2
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог