Філософія та соціологія права (в схемах та визначеннях). Підручник

(0)
Артикул: 153233
Філософія та соціологія права (в схемах та визначеннях). Підручник

Переглянути зміст

Автор
Макушев П.В., ще 1
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Підручник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії та соціології права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю. Адресований студентам, слухачам магістратур,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
290 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Підручник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії та соціології права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю.

Адресований студентам, слухачам магістратур, аспірантам, науковцям, а також усім, тим хто цікавиться питаннями філософії та соціології права.

Передмова

Підготовка фахівців-юристів полягає у вивчені студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів певної системи правових дисциплін, передбачених освітньо-професійною програмою і навчальним планом, що пов’язано з послідовним набуттям ними професійних знань, навичок і вмінь творчо та ефективно застосовувати ці знання у практичній діяльності.

Серед навчальних дисциплін, які передбачені освітньо-професійними програмами магістра, чинне місце відведено порівняно новій навчальній дисципліні «Філософія та соціологія права». Запропонований авторським колективом підручник призначений для студентів юридичних факультетів.

Ґрунтовне вивчення курсу «Філософія та соціологія права» допоможе зорієнтувати студентів на цінності світової і вітчизняної культури, на сучасний стан розвитку юридичної науки в Україні.

Автори вважають, що філософія та соціологія права як власне юридичні дисципліни мають великий і значною мірою поки ще не реалізований теоретично-методологічний потенціал.

Також на думку авторів використання в новому обсязі досягнень загально-філософської думки, сучасних підходів до проблем філософського характеру може істотно збагатити наші уявлення про право, як філософський інститут.

Такий підхід авторського колективу до подальшого дослідження філософських аспектів права сприяє формуванню і реалізації концепції сучасної правової держави.

Підготовлений підручник «Філософія та соціологія права», це навчально-методичний комплекс у якому поєднуються теоретичні аспекти філософії та соціології права, самостійні завдання до них, опорні схеми, тестовий контроль та використана література.

Характеристики
Автор
Макушев П.В., Торяник В.М.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
244
ISBN
978-966-992-022-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог