Філософія та соціологія права (в схемах та визначеннях). Підручник

(0)
Артикул: 153233
Філософія та соціологія права (в схемах та визначеннях). Підручник

Смотреть содержание

Автор
Макушев П.В., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Підручник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії та соціології права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю. Адресований студентам, слухачам магістратур,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник, що пропонується, подано у формі компактних схем, визначень та словника термінів, які розкривають зміст курсу філософії та соціології права. Викладений у вигляді схем теоретичний матеріал сприяє цілісному, системному його сприйняттю.

Адресований студентам, слухачам магістратур, аспірантам, науковцям, а також усім, тим хто цікавиться питаннями філософії та соціології права.

Предисловие

Підготовка фахівців-юристів полягає у вивчені студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів певної системи правових дисциплін, передбачених освітньо-професійною програмою і навчальним планом, що пов’язано з послідовним набуттям ними професійних знань, навичок і вмінь творчо та ефективно застосовувати ці знання у практичній діяльності.

Серед навчальних дисциплін, які передбачені освітньо-професійними програмами магістра, чинне місце відведено порівняно новій навчальній дисципліні «Філософія та соціологія права». Запропонований авторським колективом підручник призначений для студентів юридичних факультетів.

Ґрунтовне вивчення курсу «Філософія та соціологія права» допоможе зорієнтувати студентів на цінності світової і вітчизняної культури, на сучасний стан розвитку юридичної науки в Україні.

Автори вважають, що філософія та соціологія права як власне юридичні дисципліни мають великий і значною мірою поки ще не реалізований теоретично-методологічний потенціал.

Також на думку авторів використання в новому обсязі досягнень загально-філософської думки, сучасних підходів до проблем філософського характеру може істотно збагатити наші уявлення про право, як філософський інститут.

Такий підхід авторського колективу до подальшого дослідження філософських аспектів права сприяє формуванню і реалізації концепції сучасної правової держави.

Підготовлений підручник «Філософія та соціологія права», це навчально-методичний комплекс у якому поєднуються теоретичні аспекти філософії та соціології права, самостійні завдання до них, опорні схеми, тестовий контроль та використана література.

Характеристики
Автор
Макушев П.В., Торяник В.М.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
244
ISBN
978-966-992-022-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог