Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації. Навчально-методичний посібник
- Автор
- Кузьмін Е.Е.
- Видавництво
- Видавничий дім "Гельветика"
- Рік видання
- 2018
- Палітурка
- м'яка
Анотація
Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік рекомендованих джерел, що повинні допомогти студентам в організації самостійної роботи в процесі навчання.
Для студентів 2м курсу Факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) денної форми навчання, другого (магістерського) оствітньо-кваліфікаційного рівня, з галузі знань 08 «Право», за спеціальністю 081 «Право», аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для всіх, хто цікавиться проблемами визначення та імплементації конвенційних злочинів.
Міжнародне співробітництво держав у сфері боротьби із злочинністю завжди було одним з пріоритетних напрямів діяльності міжнародного співтовариства та становило значний інтерес як серед науковців, так і практиків.
Особливо сьогодні відповідна тематика актуалізується завдяки сучасним тенденціям інтернаціоналізації злочинності, а відтак, й інтернаціоналізації самого кримінального права як такого.
І дійсно, сучасні процеси глобалізації, що, багато в чому, пов’язані з т. зв. «відкритістю» кордонів, приводять до того, що злочинність, у будь-яких своїх проявах, теж починає отримувати «безвізовий» режим, що породжує суто конкретну небезпеку для розвинутих країн і неодмінно потребує від них комплексу відповідних заходів – заходів щодо попередження і розкриття злочинів та заходів щодо поводження з правопорушниками.
Відповідна ситуація значно ускладнюється і через становлення такої самостійної та «відносно нової» категорії як «конвенційні злочини», що також, певним чином, обумовлюють необхідність вироблення особливих засобів боротьби з ними.
У зв’язку з їх специфікою, розробка і координація подібних заходів, а також вироблення комплексних цілей та завдань в цій сфері досягається шляхом укладення конвенцій, що передбачають спеціальні умови міжнародної співпраці у боротьбі з подібними видами злочинів.
Така ситуація неодмінно зумовлює необхідність осмислення поняття та місця діянь, щодо яких укладено багатосторонні угоди як в міжнародному, так і в національному праві України.
Таким чином, всі ці чинники безперечно свідчать про надзвичайну важливість поглиблення знань про специфіку конвенційних злочинів, а також щодо міжнародного співробітництва у сфері боротьби з ними у студентів, що безумовно позитивно спрятиме удосконаленню правотворчої та правозастосовної діяльності в кримінальноправовій сфері.
Євген Львович Стрельцов,
доктор юридичних наук, доктор теології, професор,
член-кореспондент Національної академії правових наук України,
Заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри кримінального права
Національного університету «Одеська юридична академія»,
вчений секретар Південного регіонального наукового центру
Національної академії правових наук України
- Автор
- Кузьмін Е.Е.
- Видавництво
- Видавничий дім "Гельветика"
- Рік видання
- 2018
- Кількість сторінок
- 140
- ISBN
- 978-966-992-178-9
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 0.4 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Наклад
- 300