Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації. Навчально-методичний посібник

(0)
Артикул: 153734
Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації. Навчально-методичний посібник

Переглянути зміст

Автор
Кузьмін Е.Е.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2018
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік... Читати далі

Інші видання

  Швидка відправка
  Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
  Безпечна оплата
  Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
  Надійне пакування
  Екологічне до природи та бережливе до книжок
  Є в наявності
  170 грн.
  Характеристики
  Анотація
  Передмова
  Відгуки (0)
  СьогодніВідправка до 19.00
   • Самовивізбезкоштовно
   • Нова Поштавід 35 грн.
   • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
  • Онлайн-оплата
  • єПідтримка
  • Готівка при отриманні
  • Термінал / готівка при самовивозі
  • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
  Анотація

  Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік рекомендованих джерел, що повинні допомогти студентам в організації самостійної роботи в процесі навчання.

  Для студентів 2м курсу Факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) денної форми навчання, другого (магістерського) оствітньо-кваліфікаційного рівня, з галузі знань 08 «Право», за спеціальністю 081 «Право», аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для всіх, хто цікавиться проблемами визначення та імплементації конвенційних злочинів.

  Передмова

  Міжнародне співробітництво держав у сфері боротьби із злочинністю завжди було одним з пріоритетних напрямів діяльності міжнародного співтовариства та становило значний інтерес як серед науковців, так і практиків.

  Особливо сьогодні відповідна тематика актуалізується завдяки сучасним тенденціям інтернаціоналізації злочинності, а відтак, й інтернаціоналізації самого кримінального права як такого.

  І дійсно, сучасні процеси глобалізації, що, багато в чому, пов’язані з т. зв. «відкритістю» кордонів, приводять до того, що злочинність, у будь-яких своїх проявах, теж починає отримувати «безвізовий» режим, що породжує суто конкретну небезпеку для розвинутих країн і неодмінно потребує від них комплексу відповідних заходів – заходів щодо попередження і розкриття злочинів та заходів щодо поводження з правопорушниками.

  Відповідна ситуація значно ускладнюється і через становлення такої самостійної та «відносно нової» категорії як «конвенційні злочини», що також, певним чином, обумовлюють необхідність вироблення особливих засобів боротьби з ними.

  У зв’язку з їх специфікою, розробка і координація подібних заходів, а також вироблення комплексних цілей та завдань в цій сфері досягається шляхом укладення конвенцій, що передбачають спеціальні умови міжнародної співпраці у боротьбі з подібними видами злочинів.

  Така ситуація неодмінно зумовлює необхідність осмислення поняття та місця діянь, щодо яких укладено багатосторонні угоди як в міжнародному, так і в національному праві України.

  Таким чином, всі ці чинники безперечно свідчать про надзвичайну важливість поглиблення знань про специфіку конвенційних злочинів, а також щодо міжнародного співробітництва у сфері боротьби з ними у студентів, що безумовно позитивно спрятиме удосконаленню правотворчої та правозастосовної діяльності в кримінальноправовій сфері.

  Євген Львович Стрельцов,

  доктор юридичних наук, доктор теології, професор,

  член-кореспондент Національної академії правових наук України,

  Заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри кримінального права

  Національного університету «Одеська юридична академія»,

  вчений секретар Південного регіонального наукового центру

  Національної академії правових наук України

  Характеристики
  Автор
  Кузьмін Е.Е.
  Видавництво
  Видавничий дім "Гельветика"
  Рік видання
  2018
  Кількість сторінок
  140
  ISBN
  978-966-992-178-9
  Палітурка
  м'яка
  Мова
  українська
  Вага
  0.4 кг
  Формат
  145х200 мм
  Наклад
  300
  Відгуки
  Залиште відгук про цей товар першим!
  Завантажуйте наш мобільний додаток
  Каталог