Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації. Навчально-методичний посібник

(0)
Артикул: 153734
Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації. Навчально-методичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Кузьмін Е.Е.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
170 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчально-методичний посібник з дисципліни «Конвенційні злочини: проблеми визначення та імплементації» містить передмову, загальні положення, план навчального процесу, структуру навчальної дисципліни, плани практичних занять, перелік питань для підготовки до заліку, а також перелік рекомендованих джерел, що повинні допомогти студентам в організації самостійної роботи в процесі навчання.

Для студентів 2м курсу Факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) денної форми навчання, другого (магістерського) оствітньо-кваліфікаційного рівня, з галузі знань 08 «Право», за спеціальністю 081 «Право», аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для всіх, хто цікавиться проблемами визначення та імплементації конвенційних злочинів.

Предисловие

Міжнародне співробітництво держав у сфері боротьби із злочинністю завжди було одним з пріоритетних напрямів діяльності міжнародного співтовариства та становило значний інтерес як серед науковців, так і практиків.

Особливо сьогодні відповідна тематика актуалізується завдяки сучасним тенденціям інтернаціоналізації злочинності, а відтак, й інтернаціоналізації самого кримінального права як такого.

І дійсно, сучасні процеси глобалізації, що, багато в чому, пов’язані з т. зв. «відкритістю» кордонів, приводять до того, що злочинність, у будь-яких своїх проявах, теж починає отримувати «безвізовий» режим, що породжує суто конкретну небезпеку для розвинутих країн і неодмінно потребує від них комплексу відповідних заходів – заходів щодо попередження і розкриття злочинів та заходів щодо поводження з правопорушниками.

Відповідна ситуація значно ускладнюється і через становлення такої самостійної та «відносно нової» категорії як «конвенційні злочини», що також, певним чином, обумовлюють необхідність вироблення особливих засобів боротьби з ними.

У зв’язку з їх специфікою, розробка і координація подібних заходів, а також вироблення комплексних цілей та завдань в цій сфері досягається шляхом укладення конвенцій, що передбачають спеціальні умови міжнародної співпраці у боротьбі з подібними видами злочинів.

Така ситуація неодмінно зумовлює необхідність осмислення поняття та місця діянь, щодо яких укладено багатосторонні угоди як в міжнародному, так і в національному праві України.

Таким чином, всі ці чинники безперечно свідчать про надзвичайну важливість поглиблення знань про специфіку конвенційних злочинів, а також щодо міжнародного співробітництва у сфері боротьби з ними у студентів, що безумовно позитивно спрятиме удосконаленню правотворчої та правозастосовної діяльності в кримінальноправовій сфері.

Євген Львович Стрельцов,

доктор юридичних наук, доктор теології, професор,

член-кореспондент Національної академії правових наук України,

Заслужений діяч науки і техніки, завідувач кафедри кримінального права

Національного університету «Одеська юридична академія»,

вчений секретар Південного регіонального наукового центру

Національної академії правових наук України

Характеристики
Автор
Кузьмін Е.Е.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Количество страниц
140
ISBN
978-966-992-178-9
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог