Морально-правові принципи доброчесності та добросовісності: генеза та парадигма сучасної рецепції
- Автор
- Гайдулін О.О., ще 2
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Рік видання
- 2024
Анотація
Монографію присвячено з’ясуванню історико-правових аспектів морально-правових принципів доброчесності та добросовісності, які мають римсько-правове походження. Особлива увага приділяється рецепції цих концепцій у сучасне право. Передбачається, що це має стати ідейною основою системної... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Монографію присвячено з’ясуванню історико-правових аспектів морально-правових принципів доброчесності та добросовісності, які мають римсько-правове походження.
Особлива увага приділяється рецепції цих концепцій у сучасне право. Передбачається, що це має стати ідейною основою системної європеїзації права України через звернення до історичних витоків добра і справедливості.
Робота адресується не лише історикам права, а й тим академічним правознавцям та юристам-практикам, у сфері професійних інтересів яких знаходяться проблеми загальної теорії, історії та методології права, а також праксеологічні питання ефективності європейської інтеграції у правовій сфері.
- Автор
- Гайдулін О.О., Шаркова І.М., Шульженко Ф.П.
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Тип видання
- Монографія
- Рік видання
- 2024
- Кількість сторінок
- 428
- ISBN
- 978-966-667-833-4
- Мова
- українська
- Вага
- 0.5 кг
- Формат
- 145х215 мм
- Наклад
- 300
Видавництво: Юрінком Iнтер
Кількість сторінок: 428
Коментар:
Крута робота. Важко мені далась, хоча монографія і не повинна мабуть бути як художнє оповідання. Але багато висновків, які актуальні зараз. Цікаво побачити розвиток добросовісності і доброчесності продовж віків. Багато цитат і думок юристів та філософів. Цікаво описані принципи, де суддя міг відступити від норм закону, якщо в спірній ситуації, яка склалась, "тупе" виконання норм закону не буде нести справедливість, що і є суттю закону. Радий, що почитав цю роботу. Із недоліків - видно, що мабуть перше видання, бо зустрічаються граматичні помилки, але це таке.