Настільна книга слідчого/дізнавача. Процесуальні дії у досудовому розслідуванні. Основні процесуальні документи

(0)
Артикул: 153663
Настільна книга слідчого/дізнавача. Процесуальні дії у досудовому розслідуванні. Основні процесуальні документи

Переглянути зміст

Автор
Пєтков С.В., ще 3
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2021
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
520 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Передмова

За змістом сучасного кримінального права та процесу основним завданням кримінального провадження вважається захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень (злочинів та кримінальних проступків).

При цьому також обов’язково здійснюється охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду.

Усі вказані дії мають на меті досягнення ситу ації, коли кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, притягається до відповідальності співмірно зі своєю виною, жоден невинуватий не має бути обвинуваченим, а тим більше -засудженим; жодна особа не може піддаватися необгрунтованому тиску або процесуальному примусу, кожен учасник кримінального провадження має право на застосування до нього належної правової процедури.

Основний тягар здійснення вказаних правових дій (і юридичної відповідальності за їх відповідність закону) несуть слідчі органи та органи дізнання, а персонально - окремі слідчі і дізнавачі. Вказані службові особи є центральними фігурами у тій частині кримінального провадження, яка в сучасному кримінально-процесуальному праві має назву досудове розслідування (у формах слідства і дізнання). Пов’язані з цією стадією кримінального провадження процесуальні, методичні та інші питання і є предметом цього збірника.

В цих матеріалах надані загальні положення щодо кримінального провадження на стадії досудового розслідування і його місце в системі кримінального права та кримінального процесу відповідно, з урахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» (з поточними змінами і доповненнями).

Пропоноване видання є актуальним для слідчих, дізнавачів, працівників прокуратури, суддів, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Дрозд О.Ю., Дрозд В.Г.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2021
Кількість сторінок
432
ISBN
978-611-01-2132-3
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог