Знижка

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

(0)
Артикул: 13476

Переглянути зміст

Автор
Джужа О.М., ще 2
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2018
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року. У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
900 грн.500 грн.
-44%Вигода 400 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року.

У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел.

Видання буде корисним не тільки співробітникам системи органів внутрішніх справ, викладачам і слухачам навчальних закладів МВС України, а й працівникам прокуратури, органів безпеки, інших правоохоронних органів, командирам військових частин і начальникам військових установ, суддям, адвокатам, юрисконсультам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам юридичних навчальних закладів, а також усім особам, зацікавленим у належному захисті від злочинних пося­гань національної безпеки України, прав та свобод людини і громадянина, власності, довкілля, громадського порядку, інших об’єктів кримінально-правової охорони.

Передмова

Чинний Кримінальний кодекс України неодноразово був підданий коментуванню декіль­кома авторськими колективами. Вони представляли різні юридичні школи і викладали по­статейний коментар із різним ступенем деталізації, з урахуванням судової практики та вимог читацької аудиторії.

Пропонований науково-практичний коментар вирізняється з поміж усіх інших тим, що він уперше підготований авторським колективом, який складається переважно з науковців вищих навчальних закладів та наукових установ МВС України, і водночас розрахований на як найширшу читацьку аудиторію, передусім на правозастосовників.

У цьому виданні коментування традиційно здійснюється за структурою складу злочину: об’єкт-об’єктивна сторона, суб’єкт-суб’єктивна сторона. При цьому автори намагаються максимально деталізувати юридичні ознаки складу злочину, виокремлюючи наукову, прак­тичну, інформаційну частини коментування, а також посилаючись на нормативні джерела суміжних галузей законодавства, зокрема конституційного, адміністративного, фінансового, господарського, цивільного, земельного.

Завдання коментування автори вирішують шляхом системно-структурного аналізу за­гальнотеоретичних і галузевих понять, розкриття системних зв’язків між кримінально-пра­вовими інститутами, статтями (нормами, складами злочинів), вміщеними у Кримінальному кодексі України та в інших нормативно-правових актах. Роз’яснення положень цього Кодек­су здійснено шляхом конкретизації правового матеріалу, визначення виду і структури кри­мінально-правових норм, розмежування окремих складів злочинів. Конкретизацію кримі­нально-правових норм проведено як однотипне викладення аналізу кожної статті (частини, пункту статті) з наведенням відповідних дефініцій, виділенням у змісті кожної норми статті (яка містить дві або більше норм) окремих ознак та логічних зв’язків, тлумаченням ознак правових норм.

Наукову частину коментарю становлять чітке визначення основних понять, додаткових і (або) допоміжних термінів, відсилання до відповідних статей Кримінального кодексу Украї­ни та інших нормативно-правових актів, постанов Пленуму Верховного Суду України, ін­ших судових органів.

Практична частина коментарю полягає в наведенні типових правових позицій судових ін­станцій, обгрунтуванні дії правових норм у тій чи іншій ситуації, яка відповідає вимогам су­дової практики або характеризує їх.

Інформаційну частину коментарю утворює точне визначення місця кримінально-правової норми у певному складі нормативно-правових актів або іншої правової інформації. Посилан­ня на той чи інший нормативно-правовий акт відповідає його чинній редакції.

Вважаємо, що авторам вдалося здійснити коментування Кримінального кодексу України на належному рівні. Утім, судити про це мають користувачі видання. Тому просимо, шанов­ні читачі, направляти видавничій організації «Юрінком Інтер» свої зауваження, пропозиції, побажання щодо подальшого доопрацювання коментарю.

Автори присвятили коментар працівникам органів внутрішніх справ, які загинули у бо­ротьбі зі злочинністю. І це багато до чого зобов’язує. Сподіваємося, що зроблена авторським колективом та першим в історії незалежної України юридичним видавництвом справа спри­ятиме виконанню завдання Кримінального кодексу України і кожен громадянин зможе, ко­ристуючись пропонованим науково-практичним коментарем, захистити права людини та ін­тереси суспільства від злочинних посягань.

Характеристики
Автор
Джужа О.М., Чернєй В.В., Савченка А.В.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Коментар
Рік видання
2018
Кількість сторінок
1104
ISBN
978-966-667-711-5
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
2.5 кг
Наклад
500
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог