Ексклюзив

Новий закон про мобілізацію

(0)
Артикул: 6155

Переглянути зміст

Видавництво
Норма права
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У книзі викладено положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11 квітня 2024 року № 3633-IX.  Умовно його називають новим «законом про мобілізацію», хоча... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
250 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У книзі викладено положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11 квітня 2024 року № 3633-IX. 

Умовно його називають новим «законом про мобілізацію», хоча фактично він лише вносить зміни до 16 законодавчих актів (Кодексу законів про працю України, Кодексу адміністративного судочинства України, Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим надзвичайного стану», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про військово-цивільні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про Національну поліцію», «Про виконавче провадження», «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану»). 

Також цей Закон містить прикінцеві та перехідні положення, що стосуються врегулювання відносин, пов’язаних із запровадженням нових правил мобілізації, та визначення особливостей набрання чинності його норм. Положення «закону про мобілізацію» викладено в систематизованому вигляді та в доступній формі з урахуванням змісту статей інших законодавчих актів, що зазнали змін і доповнень. Зміни виділено жирним та курсивним накресленням («зміни»). Положення, які виключаються із законодавчих актів позначено шляхом закреслення тексту за допомогою лінії («зміни»). 

Це видання містить QR коди на законодавчі акти, до яких внесено зміни і доповнення для зручності користування.

Характеристики
Видавництво
Норма права
Тип видання
Закон
Рік видання
2024
Кількість сторінок
168
ISBN
978-617-8306-02-1
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог