Эксклюзив

Новий закон про мобілізацію

(0)
Артикул: 6155

Смотреть содержание

Издательство
Норма права
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У книзі викладено положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11 квітня 2024 року № 3633-IX.  Умовно його називають новим «законом про мобілізацію», хоча... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
250 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У книзі викладено положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11 квітня 2024 року № 3633-IX. 

Умовно його називають новим «законом про мобілізацію», хоча фактично він лише вносить зміни до 16 законодавчих актів (Кодексу законів про працю України, Кодексу адміністративного судочинства України, Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим надзвичайного стану», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про військово-цивільні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про Національну поліцію», «Про виконавче провадження», «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану»). 

Також цей Закон містить прикінцеві та перехідні положення, що стосуються врегулювання відносин, пов’язаних із запровадженням нових правил мобілізації, та визначення особливостей набрання чинності його норм. Положення «закону про мобілізацію» викладено в систематизованому вигляді та в доступній формі з урахуванням змісту статей інших законодавчих актів, що зазнали змін і доповнень. Зміни виділено жирним та курсивним накресленням («зміни»). Положення, які виключаються із законодавчих актів позначено шляхом закреслення тексту за допомогою лінії («зміни»). 

Це видання містить QR коди на законодавчі акти, до яких внесено зміни і доповнення для зручності користування.

Характеристики
Издательство
Норма права
Тип издания
Закон
Год издания
2024
Количество страниц
168
ISBN
978-617-8306-02-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог