Эксклюзив
Новинка

Реалізація інструментів доктрини "підняття корпоративної завіси" в судовій практиці

(0)
Артикул: 6112

Смотреть содержание

Автор
Махінчук В.М.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2024
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси».  Розкриваються теоретико-методологічні та нормативні передумови формування та дається загальна характеристика доктрини «підняття корпоративної... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
850 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси». 

Розкриваються теоретико-методологічні та нормативні передумови формування та дається загальна характеристика доктрини «підняття корпоративної завіси». Висвітлюється процес формування вказаної доктрини в країнах англо-американського і континентального права та практиці Європейського суду з прав людини. 

Вивчаються відносини контролю як головний критерій застосування цієї доктрини. Розкриваються основні інструменти наведеної доктрини в законодавстві України. Досліджується судова практика субсидіарної відповідальності бенефіціарних власників і посадових осіб юридичної особи–банкрута, а також відповідальності бенефіціарних власників банків і пов’язаних осіб у зв’язку з ліквідацією банку. 

Показано застосування цієї доктрини при реалізації права на звернення до суду та оскарження судових рішень у господарському, цивільному й адміністративному судочинстві. Досліджується судова практика застосування інструментів доктрини «підняття корпоративної завіси» при застосуванні санкції у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі, щодо яких введено санкції РНБО. 

Для науковців, викладачів, суддів господарських судів, арбітражних керуючих, ліквідаторів банків, прокурорів, практикуючих юристів, а також усіх, хто цікавиться проблемами теорії і практики реалізації доктрини «підняття корпоративної завіси».

Характеристики
Автор
Махінчук В.М.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Монография
Год издания
2024
Количество страниц
380
ISBN
978-966-667-843-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог