Адміністративне право України (у схемах та коментарях). Друге видання, перероблене та доповнене

(0)
Артикул: 15349
Адміністративне право України (у схемах та коментарях). Друге видання, перероблене та доповнене

Смотреть содержание

Автор
Мельник Р.С., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику «Адміністративне право України (у схемах та коментарях)» викладено авторське бачення сучасного стану, завдань та напрямків розвитку українського адміністративного права та відповідної правової теорії, засноване на переконанні про необхідність пошуку інновацій та їх... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику «Адміністративне право України (у схемах та коментарях)» викладено авторське бачення сучасного стану, завдань та напрямків розвитку українського адміністративного права та відповідної правової теорії, засноване на переконанні про необхідність пошуку інновацій та їх запровадження у будь-яку сферу суспільного життя.

Розрахований на студентів, магістрів, аспірантів, викладачів закладів різного рівня акредитації, а також наукових та практичних працівників.

Предисловие
Адміністративне право України є однією з найважливіших галузей у системі вітчизняного права, покликаною регулювати широкий спектр суспільних відносин, що складаються у багатьох сферах життєдіяльності держави і суспільства - економічній, правоохоронній, соціальній, духовній тощо. З іншого боку, не можна не згадати і про значення адміністративного права для окремої приватної особи, яка завдяки нормам останнього отримує потужний та дієвий захист від зловживань з боку представників публічної влади. Адміністративне право, писав свого часу А. І. Єлістратов, захищає особистість від надмірного, несумісного з умовами її вільного розвитку, державного втручання.
 
З огляду на викладене, вивчення та належне опанування адміністративного права є вкрай необхідним та надзвичайно важливим етапом на шляху підготовки висококваліфікованого юриста.
 
Вітчизняне адміністративне право останні двадцять років перебуває у стані планомірного реформування, результатом якого стала велика кількість нових як за змістом, так і за своєю ідеологію нормативних актів, кожен з яких зорієнтований на забезпечення становлення України як демократичної, соціальної та правової держави. Такі зміни на нормативному рівні, безумовно, впливають і на доктрину адміністративного права, яка поступово наповнюється новими категоріями та інститутами, висвітлення сутності, змісту та особливостей яких, власне, і складає головне завдання даного навчального посібника.
 
Приступаючи до роботи над представленою вашій увазі, шановні читачі, книгою, ми ставили перед собою низку завдань: по-перше, зменшити, а подекуди і взагалі ліквідувати, існуючий на сьогоднішній день розрив між теорією та практикою, між чинними нормативними актами та адміністративно-правовою доктриною. На наше переконання, наука адміністративного права повинна бути «живим» знанням, яке має постійно реагувати на зміни у нормативних актах та супроводжувати правозастосовну практику, пропонуючи їй варіанти і шляхи розв’язання тих або інших проблем, що виникають у сфері публічного адміністрування.
 
Надзвичайно слушними у цьому плані виглядають слова Г. Ф. Шершеневича, який писав, що правознавство - наука жива, покликана слугувати сучасності, і у підгрунті її знаходиться переконання, що цінність права обумовлюється відповідністю його життю; по-друге, важливим було наблизити термінологічний інструментарій навчального посібника та його систему до відповідних європейських стандартів, адже без цього, на наше переконання, реалізувати євроінтеграційні прагнення України буде неможливо.
 
Українські та європейські правники мають спілкуватися єдиною юридичною мовою, основи якої в галузі адміністративного права закладено у даному навчальному посібнику; по-третє, необхідним уявлялося максимальне спрощення сприйняття та підвищення рівня засвоюваності опанованого навчального матеріалу. З огляду на це, нами була зроблена спроба викладення матеріалу у вигляді схем та таблиць, які супроводжуються відповідними коментарями і поясненнями.
 
Зібраний у посібнику матеріал систематизовано за розділами (модулями), зміст яких максимально наближено до програми навчальної дисципліни «Адміністративне право України». У кінці кожного модуля міститься перелік додаткових питань та список рекомендованої літератури, самостійна робота з якими сприятиме більш глибокому та всебічному засвоєнню навчального матеріалу.
 
Автори висловлюють щиру вдячність шановним рецензентам, а також практичним працівникам органів публічної адміністрації за надані матеріали та консультації та залишаються відкритими до критичних відгуків і дружніх побажань читачів.
 
 
Роман Мельник
 
Сергій Мосьондз
Характеристики
Автор
Мельник Р.С., Мосьондз С.О.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
344
ISBN
978-966-667-705-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
220х290 мм
Тираж
70
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог