Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування

(0)
Артикул: 15486
Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування

Смотреть содержание

Автор
Кухарєв О.Є.
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У посібнику проаналізовано розгляд судами цивільних справ про спадкування. Висвітлено основні категорії спадкових справ, що розглядаються судами в порядку позовного та окремого проваджень.  Подано науково-практичні коментарі спадкового законодавства з урахуванням позицій Верховного... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
250 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У посібнику проаналізовано розгляд судами цивільних справ про спадкування. Висвітлено основні категорії спадкових справ, що розглядаються судами в порядку позовного та окремого проваджень. 

Подано науково-практичні коментарі спадкового законодавства з урахуванням позицій Верховного Суду, Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Нормативно-правові акти наведено зі змінами та доповненнями станом на 1 червня 2019 р.

Книга розрахована на суддів, адвокатів, нотаріусів, практикуючих юристів і широке коло читачів, які цікавляться питаннями спадкового права України.

Предисловие

Посібник присвячений аналізу судової практики розгляду цивільних справ про спадкування з урахуванням останніх змін до цивільного та процесуального законодавства. Зокрема, висвітлюються загальні питання спадкового права у судовій практиці: особливості дії норм спадкового законодавства у часі, поняття спадкування та його види, склад спадщини, відкриття спадщини, види заповітів, порядок спадкування за законом тощо. Всі спадкові справи, що розглядаються судами, структуровано за процесуальним критерієм. Зокрема, гл. 2, де аналізуються проблеми вирішення судами спорів, що виникають із спадкових правовідносин, охоплює дев’ять основних категорій цивільних справ, що розглядаються судами в порядку позовного провадження, а саме спори про: визначення додаткового строку для прийняття спадщини, визнання заповітів недійсними, усунення від права на спадкування, відповідальність спадкоємців за боргами спадкодавця, зміну черговості одержання права на спадкування за законом, визнання права власності на спадкове майно, визнання права на обов’язкову частку у спадщині та зменшення її розміру, тлумачення заповіту, розірвання спадкових договорів.

Наступна глава об’єднує шість основних справ про спадкування, що розглядаються судами в окремому провадженні: справи про встановлення факту родинних відносин із спадкодавцем, про встановлення факту постійного проживання із спадкодавцем на час відкриття спадщини, про встановлення факту перебування на утриманні спадкодавця, про встановлення факту проживання зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини, про встановлення факту належності заповіту у зв’язку з допущеними помилками в написанні прізвища, ім’я, по батькові спадкоємця, про визнання спадщини відумерлою.

В роботі широко застосовано практику Верховного Суду щодо розгляду справ про спадкування.

Книга буде корисною як для практичних працівників, так і для викладачів, здобувачів вищої освіти, аспірантів, а також для тих, хто цікавиться практикою застосування спадкового права.

Характеристики
Автор
Кухарєв О.Є.
Издательство
Алерта
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
340
ISBN
978-617-566-565-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог