Рекомендуем
Эксклюзив

Захист права власності. Правові позиції Верховного Суду: коментарі науковців

(0)
Артикул: 153134

Смотреть содержание

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У цьому виданні на прикладах із судової практики розкриваються проблемні аспекти вирішення спорів щодо захисту права власності. коментується широкий спектр способів захисту права власності – віндикаційний, негаторний, кондикційний, реституційний позови, відшкодування збитків і багато... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
790 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У цьому виданні на прикладах із судової практики розкриваються проблемні аспекти вирішення спорів щодо захисту права власності. коментується широкий спектр способів захисту права власності – віндикаційний, негаторний, кондикційний, реституційний позови, відшкодування збитків і багато інших. 

Коментуються постанови верховного суду за період 2019 – лютий 2020 р. з наданням інформації про відповідні кейси. Завдяки ним та їх коментарям, наданим суддями та науковцями, читач може зробити власні висновки щодо аргументації та застосовуваних підходів, які склалися в судовій практиці при вирішенні справ спорів щодо захисту права власності. 

Для суддів, адвокатів, студентів, викладачів та всіх, хто шукає відповіді на питання щодо розв’язання цієї категорії спорів.

Предисловие

Передмова

Проблематика захисту права власності розгалужена, а судова практика - надто об’ємна, щоб видалося можливим охопити весь спектр захисту права власності. Таке завдання нами й не ставилось. У цьому виданні проаналізовано більшою мірою постанови Верховного Суду за 2019 - лютий 2020 р. і виявилося стільки важливих аспектів, що деякі категорії справ було вирішено згодом прокоментувати окремо.

Вивчення судової практики розгляду судами справ щодо захисту права власності супроводжувалося аналізом позицій Верховного Суду з їх аргументацією, тлумаченням, логікою та принципами. Цьому сприяло те, що серед авторів - судді Верховного Суду, які стисло і по суті прокоментували чимало показових судових справ. Серед авторів - також науковці та адвокати, які мають досвід у розв’язанні судових спорів. Три автори цього коментаря - члени Науково-консультаційної ради Верховного Суду, що також покладає на нас обов’язок посильно допомагати Верховному Суду в його діяльності. Тому, коментуючи судову практику, ми прагнули у міру своїх можливостей зробити свій вклад у її вдосконалення.

Науковий аналіз судової практики спорів щодо захисту права власності засвідчив підтримку нами переважної більшості підходів та позицій Верховного Суду і цілковиту згоду з висловленими Судом обґрунтуваннями. Водночас ми наводимо і додаткові аргументи або контраргументи, які варті того, щоб суд їх врахував та/або надав пояснення.

Цей коментар - не перша спроба довести плідність «союзу» суддівського, наукового та адвокатського досвіду задля вдосконалення практики вирішення судових спорів, чого ми, власне, й прагнемо.

Професор
І. В. Спасибо-Фатєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2020
Количество страниц
496
ISBN
978-617-7326-47-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог