Англійська мова для магістрів

(0)
Артикул: 14703
Англійська мова для магістрів

Смотреть содержание

Автор
Кнодель Л.В.
Издательство
Паливода А.В.
Год издания
2008
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Лексико-граматичний посібник “Aнглійська мова для магістрів” написано для магістрів різних факультетів вишів, котрі вивчають англійську мову.  Цей посібник призначений для підготовки магістрів із різноманітних сфер.  До видання увійшли такі розділи, як: “Modern school”,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Лексико-граматичний посібник “Aнглійська мова для магістрів” написано для магістрів різних факультетів вишів, котрі вивчають англійську мову. 

Цей посібник призначений для підготовки магістрів із різноманітних сфер. 

До видання увійшли такі розділи, як: “Modern school”, “Teaching and learning Еnglish”, “Education (in Ukraine, Russia, Germany, Canada, Australia та New Zealand), “Тhe USA”, “Great Britain”.

У книзі є багато адаптованих і оригінальних текстів, лексико-граматичних вправ, діалогів. Неабиякий лексичний запас дає можливість, з одного боку, глибше вивчити англійську мову, з другого, – розширює кругозір студентів, з третього, – дає змогу розвивати комунікативні навички у спілкуванні англійською мовою. 

Предисловие

Останні роки характеризувалися запровадженням різноманітних програм під егідою ЄС, Ради Європи, що сприяли напрацюванню спільних підходів щодо вирішення транснаціональних проблем вищої освіти.

На етапі формування незалежної європейської держави, яка повинна посісти гідне місце серед високорозвинених країн Європи й світу, першочергового значення набуває якісна підготовка спеціалістів зі знанням англійської мови, оскільки знання англійської мови стає нагальною потребою нині, у час сучасних наукових технологій, у всіх аспектах розвитку цивілізованого суспільства.

Україна чітко визначилася та зорієнтувалася стосовно входження до освітнього простору Європи, здійснює модернізацію освітньої діяльності в контексті європейських вимог, дедалі наполегливіше працює над практичним приєднанням до Болонського процесу. Відповідно до вимог нової програми впровадження новітніх ідей щодо мети Болонського процесу, випускники повинні володіти мовними знаннями, навичками й уміннями на високому рівні (згідно з рекомендаціями Ради Європи).

Передусім увага приділяється підтриманню у студентів інтересу до навчання. Для вдосконалення процесу навчання іноземним мовам, за нових умов, необхідно розробити нові методичні посібники, різноманітні словники, тести й інші форми навчання та контролю.

У циклі гуманітарних дисциплін професійної підготовки магістрів усіх спеціальностей, особливе місце посідає така дисципліна як “Англійська мова”.

Здобуття освіти є одним із найважливіших складників людських прагнень. Це складний процес внутрішньої взаємодії між власне навчанням, намірами педагога та його діями, а також індивідуальними рисами особистості магістра, його культурою й основами виховання, середовищем навчання.

Лексико-граматичний посібник “Англійська мова для магістрів" написано для магістрів вишів різних факультетів, котрі вивчають англійську мову. Цей посібник “Education” призначений для підготовки магістрів з різноманітних сфер. До видання увійшли такі розділи: „Мodern school”, „Тeaching and learning English” , „Education ( in Ukraine, Russia, Canada, Australia та New Zealand),„The USA”, „Great Britain”.

У книзі є багато адаптованих і оригінальних текстів, різноманітних лексико-граматичних вправ, діалогів. Неабиякий нексичний запас дає можливість, з одного боку, глибше вивчити англійську мову, з другого, — розширює кругозір студентів, з третього, — дає змогу розвивати комунікативні навички у спілкуванні англійською мовою. Вправи та діалоги сприяють можливість розвивати й удосконалювати навички комунікативності, що є головним компонентом професійного спілкування та безпосередньо торкається сфери освіти. Уміння спілкуватися є важливим уже на перших етапах вивчення стандартної англійської мови. Відтак, у лексико-граматичному посібнику подано великий обсяг спеціальної розмовної лексики, що дає змогу з перших кроків зануритися до найбагатшої, з погляду лексики, образної англійської розмовної мови.

Система лексичних вправ має на меті закріпити та активізувати навчальний матеріал, а також розвивати навички усного мовлення. У вище зазначеному посібнику забезпечується повторюваність лексичного переглядового й ознайомчого читання, перекладу на рідну мову.

Характеристики
Автор
Кнодель Л.В.
Издательство
Паливода А.В.
Год издания
2008
Количество страниц
336
ISBN
978-966-437-075-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
1000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог