Антологія юридичного гумору

(0)
Артикул: 153115
Антологія юридичного гумору

Смотреть содержание

Автор
Посікіра Р.Р.
Издательство
Західно-український консалтинг центр
Год издания
2020
Переплет
суперобложка

Все характеристики

Аннотация

Презентована книга є найповнішим у світі зібранням анекдотів, бувальщин, жартів, курйозів, казусів, дурниць і премудростей з життя юристів. Адресована юристам та їх клієнтам, бо всі люди рано чи пізно потрапляють в одну з цих категорій, і без почуття гумору в умовах українських реалій... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Презентована книга є найповнішим у світі зібранням анекдотів, бувальщин, жартів, курйозів, казусів, дурниць і премудростей з життя юристів.

Адресована юристам та їх клієнтам, бо всі люди рано чи пізно потрапляють в одну з цих категорій, і без почуття гумору в умовах українських реалій правозастосування вам буде ой як непросто.

Предисловие

ВСТУП

Книга, яку ви тримаєте в руках, - унікальне зібрання юридичного гумору. В цій антології - результат клопіткого і делікатного процесу - зібрано багаторічні спостереження і напрацювання відомого українського адвоката, львів’янина Романа Посікіри.

Ця антологія є різножанровою та розмаїтою: у ній містяться анекдоти, жарти у їх класичному вигляді, смішинки, бувальщини з життя юристів, діалоги, афоризми, найдивніші та оригінальні закони зі світової практики, цікаві факти про історію юриспруденції та адвокатів, кумедні заповіти та ін.

Усі ці жанри об’єднані у єдине полотно довкола теми юриспруденції. Через потужні інструменти гумору та сарказму.

Юристи проводять на роботі третину свого життя, а гумор - чудовий інструмент для згуртованості та соціалізації. Та й взагалі в юридичному світі без гумору сприймати те, що відбувається в професії, взагалі неможливо. Щонайперше, якщо сприймати реалії без гумору - це загрожує професійною деформацією. По-друге, гумор знімає будь-яку напругу і є складовою адекватного світосприйняття юриста. По-третє, гумор - частина соціальних навичок, які полегшують життя на робочому місці, оскільки сміх переступає культурні та мовні межі, створює зв’язки та є універсальним засобом вираження намірів щодо співпраці; по-четверте, гумор - це доказ компетентності та харизми. Сміх вимагає високого емоційного інтелекту та емпатії -якостей, які є ознакою справжнього лідера.

Врешті-решт, треба пам’ятати, що будь-який гумор глибоко пов’язаний із історією, символами та національними традиціями будь-якої країни. Ми не сміємося з однакових ситуацій у Франції та Україні. Французи відомі іронією, англійці використовують і зловживають безглуздістю та глузуванням, японці віддають перевагу повторенням, американці люблять стереотипи, українські ж жарти унікальні, колоритні і неповторні.

Тож основна мета книги - об’єднати всю українську юридичну спільноту через гумор, який турбує і розслабляє, який єднає, який ламає стереотипи та несе добро у цей світ.

Попри те, що для юриспруденції все ж таки більше притаманний сарказм, авторові все ж вдалося позитивно донести до читачів якісний, дотепний і тонкий гумор.

Значна частина великих європейських корпорацій та компаній впроваджують подібні підходи до роботи крізь призму гумору, адже це чудовий спосіб надихнути команду. Здатність сміятися безпосередньо пов’язана з культурою, освітою, довірою, смаком.

Отже, сміх в юриспруденції - це робота між роботою.

На сьогодні гумор у діловому світі правників сприймається із захватом і стає бажаною навичкою сучасного юриста. Тож без гумору юрист жити не може!

Роман ТИТИКАЛО, адвокат,
керуючий адвокатського бюро “Титикапо та партнери”,
кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України

Характеристики
Автор
Посікіра Р.Р.
Издательство
Західно-український консалтинг центр
Год издания
2020
Количество страниц
396
ISBN
978-617-655-190-4
Переплет
суперобложка
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
160х220 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог