Цивільний кодекс для Східної Галіції 1797 р. Codex civilis pro Galicia Orientali anni MDCCXCVII

(0)
Артикул: 12919
Цивільний кодекс для Східної Галіції 1797 р. Codex civilis pro Galicia Orientali anni MDCCXCVII

Смотреть содержание

Автор
Кутателадзе О.Д., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

До уваги читачів пропонується друге видання латинського тексту з паралельним перекладом на українську мову Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Це не лише зразок одного з перших повних кодифікацій приватного права Габсбургської монархії, а й однієї з перших кодифікацій приватного права... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
700 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

До уваги читачів пропонується друге видання латинського тексту з паралельним перекладом на українську мову Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Це не лише зразок одного з перших повних кодифікацій приватного права Габсбургської монархії, а й однієї з перших кодифікацій приватного права у Європі.

Особливий інтерес для досліджувачів становить той факт, що зазначений документ застосовувався на частині території сучасної України.

Видання розраховане на наукових та науково-педагогічних працівників навчальних закладів і наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів юридичних та історичних напрямів і широкий читацький загал. 

Предисловие

До уваги читачів пропонується друге видання перекладу Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Латинська вер­сія цього кодексу була опублікована в Україні у 2009 р. у рам­ках проекту кодифікації цивільного законодавства на україн­ських землях під керівництвом професора Р. О. Стефанчука.

У 2011 році в Одесі на конференції з римського права ми к ознайомилися з тоді ще аспірантом Харківського університету їм. В. Н. Каразіна Антоном Гужвою та домовилися про спів­працю над перекладом кодексу. Завдяки відомому німецькому професору І. Рюккерту нам вдалося залучити до цієї роботи професора Віденського університету В. Браунедера, який під­готував відповідну статтю.

Перший переклад кодексу був опублікований у 2013 році, пхо надало можливість широкому колу читачів у доступній фор­мі ознайомитись з текстом цього кодифікованого акту цивіль­ного законодавства Європи.

Ідея видання української версії перекладу належить журналістам одного з місцевих видань м. Дрогобича, які у 2013 році опублікували статтю про перший переклад кодексу.

У другому виданні ми дещо змінили переклад назви цьо­го документу, зазначивши, що це Цивільний кодекс для Схід­ної Галіції. Саме так зазначається у первісному тексті.

Для нас важливим було зберегти класичний підхід у пода­чі перекладів юридичних пам’яток з латинської мови. Читачі зможуть порівнювати переклад з оригінальним текстом.

Хотілося б подякувати усім тим, хто прийняв участь у під­готовці другого видання Цивільного кодексу для Східної Галі­ті, а також виразити надію, що цей твір буде корисним сучас­ним дослідникам історії та теорії права.

Володимир ЗУБАР, Співзасновник Центру дослідження права ім. Савіньї (м. Одеса) к.ю.н., доцент

Характеристики
Автор
Кутателадзе О.Д., Зубар В.М.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Научное издание
Год издания
2018
Количество страниц
660
ISBN
978-966-667-704-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог