Скидка

Світова класична думка про державу і право

(0)
Артикул: 14756

Смотреть содержание

Автор
Ковальський В.С., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2017
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Це науково-популярне видання містить матеріал про історичний рух думок, ідей, поглядів щодо виникнення права і держави, про ос­нову державного суверенітету і розуміння напрямів регулювання та охорони державного ладу, власності, системи господарювання. Мисли­телі прагнули удосконалення... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Це науково-популярне видання містить матеріал про історичний рух думок, ідей, поглядів щодо виникнення права і держави, про ос­нову державного суверенітету і розуміння напрямів регулювання та охорони державного ладу, власності, системи господарювання.

Мисли­телі прагнули удосконалення чинного устрою, законодавства, взаємо­дії влади, провладних інституцій та громадян. Вивчення місії держа­ви і права серед мислителів різних часів надає можливість глибше пізнати сьогодення, простежити формування політичних цінностей.

Книга задумана авторами як виклад узагальнюючих пізнаваль­них проблем, виходячи з досвіду їх викладання у вищих навчальних закладах. Об’єктивність подачі матеріалу — суттєва риса всієї книги, яка стане в нагоді не лише студентам і викладачам, а й громадянам, небайдужим до подій у світі та в Україні.

Вона сприятиме процесу по­ступального розвитку правової думки, постійного спілкування і зростання зв’язків між громадянами різних держав. 

Предисловие

Мрії про справедливе суспільство з давніх часів оволодіва­ли думками великих вчених і мислителів. Вони шукали відпо­віді, іноді помилялися, але відповідали на запитання, які ста­вило життя. Як учив стародавній грецький історик і письмен­ник Плутарх, в історію слід дивитися як у дзеркало. Мудрець розумів: у цьому дзеркалі можна побачити не лише героїв ми­нулого, а й самих себе. Бо кожне покоління має свої пристрасті й уподобання, власні уявлення про добро і зло. Чи не тому та­кою зрадливою буває посмертна доля навіть визнаних у віках героїв? На наш погляд, історія про державу і право - це духов­ний заповіт одного покоління, старшого, молодшому, що погли­нає життя. Це як наказ жити за людськими законами у поєд­нанні із законами природи. Увесь час історично людство послі­довно розвивається.

Цей розвиток захоплює своїми досягненнями розум, серце, пам’ять поколінь; він стає автогра- фією, що зветься всесвітньою історією. Проте історія про держа­ву і право це не лише минуле, вона накопичує численні доку­менти, які вводять людей у сучасний світ та за якими вони опановують істини, аксіоми та знання, здобуті стражданнями й кров’ю цілих поколінь. Історія про державу і право - це програ­ма майбутнього суспільного життя. Адже історичні закономір­ності вибудовують для сучасників той зріз оцінок, знань і фак­тажу, покликаних допомогти уникнути політичних помилок, знизити суспільні загострення, знайти основу громадянського миру - соціально-психологічний спокій, правовий порядок, справедливість і рівновагу між людиною та владою.

В історичному русі думок, ідей і виникнення понять про державу і право відбивалися рівень правової культури суспіль­ства, стрижень державного суверенітету, розуміння правового регулювання та охорони державного ладу, власності, системи господарювання. Мислителі прагнули удосконалення чинного устрою, законодавства, взаємодії влади і провладних інститу­цій. Перед кожною державою, її можновладцями стояло питан­ня, як посісти гідне місце у сучасному світі, які пріоритети при цьому мають бути визначальними, а які другорядними. І яко­го б питання правового життя не торкалися мислителі у мину­лому, воно часто-густо зосереджувалося на тому, як визначати сутність влади, держави та її території, державних ресурсів, законодавства, як згасити сепаратистські настрої, як визначи­ти та відстояти національні інтереси тощо.

Отже вивчення ро­зуміння місії держави і права у думках мислителів різних часів надає можливість глибше пізнати сьогодення, простежити, як формувалися політичні цінності тих чи інших народів, як скла­далося й піднімалося їх суспільне мислення.

Посібник задума­ний авторами як виклад узагальнюючих пізнавальних історич­них проблем, виходячи з досвіду їх викладання у вищих на­вчальних закладах, з урахуванням розвитку світової політичної думки.

Об’єктивність викладу матеріалу - суттєва риса змісту книги, яка, сподіваємося, стане в нагоді не лише студентам та викладачам, а й кожному громадянинові, небайдужому до по­дій у світі й Україні та до себе як суб’єкта політичної або соці­альної практики.

Посібник сприятиме процесу поступального розвитку правової думки, постійного спілкування і налагоджен­ню зв’язків між громадянами.

Характеристики
Автор
Ковальський В.С., Безродний Є.Ф.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Научное издание
Год издания
2017
Количество страниц
400
ISBN
978-966-667-690-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.7 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог