Цивільний кодекс для Східної Галіції 1797 р. Codex civilis pro Galicia Orientali anni MDCCXCVII

(0)
Артикул: 12919
Цивільний кодекс для Східної Галіції 1797 р. Codex civilis pro Galicia Orientali anni MDCCXCVII

Переглянути зміст

Автор
Кутателадзе О.Д., ще 1
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2018
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

До уваги читачів пропонується друге видання латинського тексту з паралельним перекладом на українську мову Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Це не лише зразок одного з перших повних кодифікацій приватного права Габсбургської монархії, а й однієї з перших кодифікацій приватного права... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
500 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЧетверВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

До уваги читачів пропонується друге видання латинського тексту з паралельним перекладом на українську мову Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Це не лише зразок одного з перших повних кодифікацій приватного права Габсбургської монархії, а й однієї з перших кодифікацій приватного права у Європі.

Особливий інтерес для досліджувачів становить той факт, що зазначений документ застосовувався на частині території сучасної України.

Видання розраховане на наукових та науково-педагогічних працівників навчальних закладів і наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів юридичних та історичних напрямів і широкий читацький загал. 

Передмова

До уваги читачів пропонується друге видання перекладу Цивільного кодексу для Східної Галіції 1797 р. Латинська вер­сія цього кодексу була опублікована в Україні у 2009 р. у рам­ках проекту кодифікації цивільного законодавства на україн­ських землях під керівництвом професора Р. О. Стефанчука.

У 2011 році в Одесі на конференції з римського права ми к ознайомилися з тоді ще аспірантом Харківського університету їм. В. Н. Каразіна Антоном Гужвою та домовилися про спів­працю над перекладом кодексу. Завдяки відомому німецькому професору І. Рюккерту нам вдалося залучити до цієї роботи професора Віденського університету В. Браунедера, який під­готував відповідну статтю.

Перший переклад кодексу був опублікований у 2013 році, пхо надало можливість широкому колу читачів у доступній фор­мі ознайомитись з текстом цього кодифікованого акту цивіль­ного законодавства Європи.

Ідея видання української версії перекладу належить журналістам одного з місцевих видань м. Дрогобича, які у 2013 році опублікували статтю про перший переклад кодексу.

У другому виданні ми дещо змінили переклад назви цьо­го документу, зазначивши, що це Цивільний кодекс для Схід­ної Галіції. Саме так зазначається у первісному тексті.

Для нас важливим було зберегти класичний підхід у пода­чі перекладів юридичних пам’яток з латинської мови. Читачі зможуть порівнювати переклад з оригінальним текстом.

Хотілося б подякувати усім тим, хто прийняв участь у під­готовці другого видання Цивільного кодексу для Східної Галі­ті, а також виразити надію, що цей твір буде корисним сучас­ним дослідникам історії та теорії права.

Володимир ЗУБАР, Співзасновник Центру дослідження права ім. Савіньї (м. Одеса) к.ю.н., доцент

Характеристики
Автор
Кутателадзе О.Д., Зубар В.М.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Наукове видання
Рік видання
2018
Кількість сторінок
660
ISBN
978-966-667-704-7
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог