Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні

(0)
Артикул: 15421
Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні

Смотреть содержание

Автор
Гнатюк А.Ю.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Монографічне дослідження присвячене розгляду актуальних питань визначення функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні. У роботі визначено сучасні методологічні основи дослідження кримінальних процесуальних функцій прокурора у досудовому... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографічне дослідження присвячене розгляду актуальних питань визначення функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні.

У роботі визначено сучасні методологічні основи дослідження кримінальних процесуальних функцій прокурора у досудовому провадженні.

Досліджено вплив цілей кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні на формування функціональної структури його діяльності.

Обґрунтовано наявність і сформульовано презумпцію «тотального нагляду» прокурора за законністю усіх процесуальних дій і процесуальних рішень піднаглядних йому органів досудового розслідування. Належність певних напрямів діяльності прокурора у досудовому провадженні до системи його кримінальних процесуальних функцій як окремих і самостійних елементів поставлена в залежність від того, чи є вони дотичними до вирішення основного питання кримінального провадження - питання про кримінальну відповідальність.

Обґрунтовано положення про те, що прокурор не повинен самостійно здійснювати процесуальні дії, бо в такому разі він набуває статусу свідка і підлягає відводу, що суперечить принципу незмінності прокурора у кримінальному провадженні.

Досліджено зв’язок кримінальних процесуальних функцій прокурора з його повноваженнями і предметом відання.

Роботу адресовано аспірантам, науковцям, студентам та практикуючим юристам.

Предисловие

Здійснювана в Україні судово-правова реформа потребує науково обґрунтованих рекомендацій щодо нормативно-правового врегулювання кримінальної процесуальної діяльності суб’єктів кримінального провадження. Одними з найбільш дискусійних питань у теорії кримінального процесу є питання щодо функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні.

Якщо у судовому провадженні функція прокурора є цілком визначеною – підтримання державного обвинувачення, то у досудовому провадженні прокурор здійснює декілька функцій, система і зміст яких у юридичній теорії залишаються невизначеними, дискусійними. Окреслений напрям дослідження є актуальним у зв’язку з тим, що в Україні останніми роками відбулася кардинальна реформа кримінального процесуального законодавства та законодавства про прокуратуру, що вимагає переосмислення функцій прокурора у досудовому провадженні.

Вищезазначене обумовлює необхідність вирішення наукового завдання, зміст якого полягає у комплексному теоретичному дослідженні функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні. Вважаю за необхідне висловити щиру та глибоку повагу науковому керівнику - судді Великої Палати Верховного Суду, доктору юридичних наук, професору Лобойку Л. М. за велику допомогу та підтримку при підготовці цієї роботи.

Характеристики
Автор
Гнатюк А.Ю.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
152
ISBN
978-966-937-731-9
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог