Господарське право. Практикум

(0)
Артикул: 14647
Господарське право. Практикум

Смотреть содержание

Автор
Бобкова А.Г.
Издательство
Право
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

 У практикумі щодо кожної із 54 тем навчальної дисципліни «Господарське право» викладено тези лекцій, завдання для практичних занять, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, переліки основних нормативно-правових актів, основної та додаткової літератури, покажчик ключових слів.... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

 У практикумі щодо кожної із 54 тем навчальної дисципліни «Господарське право» викладено тези лекцій, завдання для практичних занять, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, переліки основних нормативно-правових актів, основної та додаткової літератури, покажчик ключових слів.

Навчальне видання також містить робочу програму навчальної дисципліни «Господарське право», перелік рекомендованих підручників та навчальних посібників, науково-практичних коментарів Господарського кодексу України, які склали основу для підготовки цієї книги. Матеріал практикуму спрямований на опанування курсу господарського права, набуття відповідних знань, формування умінь і навичок, їх систематизацію та узагальнення, перевірку якості їх засвоєння.

Для студентів та аспірантів юридичних та економічних спеціальностей, викладачів господарського права й інших навчальних дисциплін господарсько-правового спрямування, юристів-практиків, підприємців і інших фахівців.

Предисловие

Теперішній стан соціально-економічних відносин як відносин, які виникають між людьми з приводу виробництва, розподілу, обміну й споживання матеріальних і духовних благ, викликає занепокоєння багатьох фахівців. Відтак залишається актуальною реалізація мети, поставленої ГК України щодо забезпечення зростання ділової активності суб’єктів господарювання, розвитку підприємництва і на цій основі підвищення ефективності суспільного виробництва, його соціальної спрямованості відповідно до вимог Конституції України, утвердження суспільного господарського порядку в економічній системі України, сприяння гармонізації її з іншими економічними системами.

Важлива роль у досягненні цієї мети належить фахівцям з юриспруденції, які розуміються на правових засадах організації та здійснення господарювання, володіють теоретичними знаннями господарського права, уміють застосовувати господарське законодавство, набули навички щодо юридичного супроводу господарської діяльності.

Базові знання щодо правового забезпечення функціонування сфери господарювання даються при викладанні навчальної дисципліни «Господарське право», що ґрунтується на загальних положеннях теорії держави і права, адміністративного, цивільного, комунального, фінансового та інших галузей права.

З метою забезпечення ефективного засвоєння таких знань, формування відповідних умінь і навичок майбутніми фахівцями з правознавства підготовлено це навчальне видання - практикум. При підготовці практикуму враховано, що метою навчальної дисципліни «Господарське право» є засвоєння студентами основних положень правового регулювання господарських відносин, законодавства, теоретичних знань та набуття практичних навичок, які необхідні для застосування норм господарського права.

Для досягнення такої мети у практикумі втілено завдання, що допоможуть студентам:

- орієнтуватися в господарському законодавстві;

- застосовувати відповідні нормативно-правові акти, які утворюють господарське законодавство;

- складати нормативно-правові акти локального характеру для забезпечення господарської діяльності конкретного суб’єкта господарювання;

- виявляти причини та умови, які сприяли вчиненню порушень господарського законодавства;

- визначати порядок і засоби захисту прав та законних інтересів учасників господарських відносин.

У практикумі щодо кожної із 54 тем навчальної дисципліни «Господарське право» викладено тези лекцій, завдання для практичних занять, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, переліки основних нормативно-правових актів, основної та додаткової літератури, покажчик ключових слів.

Навчальне видання також містить робочу програму навчальної дисципліни «Господарське право», перелік рекомендованих підручників та навчальних посібників, науково-практичних коментарів ГК України, які склали основу для підготовки цієї книги. Матеріал практикуму спрямований на опанування курсу господарського права, набуття відповідних знань, формування вмінь і навичок, їх систематизацію та узагальнення, перевірку якості їх засвоєння.

Практикум підготовлено колективом авторів, що є представниками донецької наукової школи господарського права на чолі з академіком НАН України В. К. Мамутовим. Серед них: викладачі кафедри господарського права та інших кафедр юридичного факультету Донецького національного університету, наукові співробітники Інституту економіко-правових досліджень НАН України.

Структура практикуму направлена на передавання студентові певної інформації, його спрямування на самостійне вивчення навчальної дисципліни, формування у студента практичних прийомів і навичок логічного мислення при використанні господарського законодавства. Матеріал практикуму викладено на основі діючого законодавства та практики його застосування станом на 1 серпня 2017 р.

Видання буде корисним для студентів та аспірантів юридичних та економічних спеціальностей, викладачів господарського права й інших навчальних дисциплін господарсько-правового спрямування, юристів-практиків, підприємців і широкого кола читачів.

Колектив авторів висловлює вдячність нашим рецензентам - В. С. Щербині, академіку Національної академії правових наук України, професору, доктору юридичних наук, та О. П. Подцерковному - члену-кореспонденту Національної академії правових наук України, професору, доктору юридичних наук за підтримку ідеї цього видання та його позитивну оцінку.

Характеристики
Автор
Бобкова А.Г.
Издательство
Право
Тип издания
Практикум
Год издания
2018
Количество страниц
592
ISBN
978‑966‑937-248-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1.2 кг
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог