Господарсько-правове регулювання туристичної діяльності

(0)
Артикул: 15185
Господарсько-правове регулювання туристичної діяльності

Смотреть содержание

Автор
Семенова М.В.
Издательство
Оберіг
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено питанням господарсько-правового регулювання та сутності туристичної діяльності, основних господарсько-правових засобів її регулювання, правового механізму регулювання галузі туризму та напрямків його удосконалення.  Отримані автором теоретичні та практичні... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено питанням господарсько-правового регулювання та сутності туристичної діяльності, основних господарсько-правових засобів її регулювання, правового механізму регулювання галузі туризму та напрямків його удосконалення. 

Отримані автором теоретичні та практичні результати можуть бути використані при подальшому вивченні правових проблем здійснення господарської діяльності в галузі туризму:

В нормотворчій діяльності - як основа удосконалення чинного законодавства про туристичну діяльність шляхом внесення змін до Господарського кодексу України, Закону України «Про туризм» та інших нормативно-правових актів, підвищення ефективності державної політики в цій сфері, функціонування уповноважених органів у сфері регулювання туристичної діяльності та господарської діяльності їх учасників, гармонізації відповідних положень до вимог європейських стандартів і правил тощо; 

У ході викладання навчальної дисципліни «Господарське право», при розробці та викладанні спеціальних навчальних курсів юридичного і неюридичного спрямування, при підготовці навчальної та навчально-методичної літератури за темою, а також можуть бути використані як основа вдосконалення локального та договірного механізмів регулювання туристичної діяльності.

Видання розраховано на науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів, суддів, адвокатів та інших практикуючих юристів, державних службовців, представників туристичного бізнесу та широке коло читачів.

Предисловие

Туризм стає сьогодні однією з пріоритетних сфер у світовій економіці, що спричиняє як розвиток окремих галузей, так і соціально-економічне піднесення цілих країн. Він дозволяє без особливих витрат держави розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця, залучати кошти й інвестиції, розвивати інфраструктуру.

Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найрозвиненіших у туристичному відношенні країн світу. Розвитку туристичної діяльності значною мірою сприяє географічне розташування України - держави, яка знаходиться в центрі Євразійського континенту, має сприятливий клімат, володіє унікальними історичними і природними ландшафтами.

Однак зробити Україну більш привабливою для туристів усього світу можна лише за умови чіткої організації туристичної діяльності та збалансованого правового регулювання, удосконалення механізмів державного регулювання туристичної діяльності, у тому числі шляхом використання сучасного міжнародного, насамперед європейського, досвіду.

Актуальність роботи визначається також тим, що правове регулювання у сфері надання туристичних послуг недостатньо досліджено в українській юридичній літературі. І хоча певні аспекти правового регулювання господарської діяльності в цілому і в окремих галузях аналізувались у працях таких науковців, як Д. В. Задихайло, О. М. Вінник, Д. А. Тимоха, С. В. Глібко та ін., чимало питань господарсько-правового регулювання туристичної галузі ще потребують системного вивчення.

Отже, все викладене і зумовило необхідність проведення системного наукового дослідження для більш чіткого визначення правових засад в системі господарсько-правового регулювання туристичної галузі з метою визначення проблем термінології, суті і змісту правового регулювання такої господарської діяльності.

Характеристики
Автор
Семенова М.В.
Издательство
Оберіг
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
196
ISBN
978-966-8689-24-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог