Конституційно-правовий статус закордонних українців

(0)
Артикул: 153480
Конституційно-правовий статус закордонних українців

Смотреть содержание

Автор
Бисага Ю.М., ещё 2
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія є комплексним дослідженням особливостей конституційно-правового статусу закордонних українців, в якому сформульовано низку теоретичних положень, понять, висновків та практичних рекомендацій.  У роботі розкрито сутність, характерні особливості й організаційно-правові аспекти... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
250 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія є комплексним дослідженням особливостей конституційно-правового статусу закордонних українців, в якому сформульовано низку теоретичних положень, понять, висновків та практичних рекомендацій. 

У роботі розкрито сутність, характерні особливості й організаційно-правові аспекти проблематики конституційно-правового статусу закордонних українців. 

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також інших осіб, які цікавляться теоретичними та практичними проблемами правового статусу закордонних українців.

Предисловие

З метою консолідації української нації і збереження національної ідентичності закордонних українців важливо здійснювати послідовну державну політику у сфері співпраці із закордонними українцями, їх громадами та неурядовими організаціями, що сприятиме більшому залученню української діаспори для формування позитивного іміджу України у світі, а також зміцненню зв’язків закордонних українців зі своєю материнською державою, розвитку української культури та мови, розвитку культурних, соціальних, економічних та інших взаємозв’язків України із країнами проживання закордонних українців.

Обґрунтовано, що права закордонних українців є невід’ємною складовою частиною єдиної цілісної системи прав людини в Україні. Забезпечення належної реалізації та захисту прав та обов’язків закордонних українців за законодавством України є гарантією забезпечення специфічного правового зв’язку закордонних українців з Україною як їх материнською державою, а також для єдності українців, незалежно від їх місця проживання.

Визначено, що основними перспективами розвитку прав та обов’язків закордонних українців за законодавством України є: подальше розширення спеціальних прав закордонних українців, зокрема, з метою задоволення їх національно-культурних потреб, зміцнення зв’язків з історичною Батьківщиною, сприяння возз’єднанню сімей закордонних українців, в тому числі і із громадянами України, сприяння імміграції закордонних українців в Україну.

Встановлено, що у рамках зовнішньої політики України важливе значення має діяльність щодо забезпечення реалізації національнокультурних і мовних потреб закордонних українців та захист їхніх прав як національних меншин в інших державах. Важливе значення для зміцнення взаємозв’язків закордонних українців із Україною як їх материнською державою, має реалізація благодійних проектів та гуманітарних ініціатив неурядових організацій закордонних українців на території України.

Ключові слова: права людини, закордонні українці, права закордонних українців, конституційно-правовий статус закордонних українців, поняття «конституційно-правовий статус закордонних українців», статус закордонного українця, посвідчення закордонного українця.

Характеристики
Автор
Бисага Ю.М., Нечипорук К.О., Нечипорук Л.Д.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
196
ISBN
978-966-992-084-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог