Конституційно-правовий статус закордонних українців

(0)
Артикул: 153480
Конституційно-правовий статус закордонних українців

Переглянути зміст

Автор
Бисага Ю.М., ще 2
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Монографія є комплексним дослідженням особливостей конституційно-правового статусу закордонних українців, в якому сформульовано низку теоретичних положень, понять, висновків та практичних рекомендацій.  У роботі розкрито сутність, характерні особливості й організаційно-правові аспекти... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
250 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографія є комплексним дослідженням особливостей конституційно-правового статусу закордонних українців, в якому сформульовано низку теоретичних положень, понять, висновків та практичних рекомендацій. 

У роботі розкрито сутність, характерні особливості й організаційно-правові аспекти проблематики конституційно-правового статусу закордонних українців. 

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також інших осіб, які цікавляться теоретичними та практичними проблемами правового статусу закордонних українців.

Передмова

З метою консолідації української нації і збереження національної ідентичності закордонних українців важливо здійснювати послідовну державну політику у сфері співпраці із закордонними українцями, їх громадами та неурядовими організаціями, що сприятиме більшому залученню української діаспори для формування позитивного іміджу України у світі, а також зміцненню зв’язків закордонних українців зі своєю материнською державою, розвитку української культури та мови, розвитку культурних, соціальних, економічних та інших взаємозв’язків України із країнами проживання закордонних українців.

Обґрунтовано, що права закордонних українців є невід’ємною складовою частиною єдиної цілісної системи прав людини в Україні. Забезпечення належної реалізації та захисту прав та обов’язків закордонних українців за законодавством України є гарантією забезпечення специфічного правового зв’язку закордонних українців з Україною як їх материнською державою, а також для єдності українців, незалежно від їх місця проживання.

Визначено, що основними перспективами розвитку прав та обов’язків закордонних українців за законодавством України є: подальше розширення спеціальних прав закордонних українців, зокрема, з метою задоволення їх національно-культурних потреб, зміцнення зв’язків з історичною Батьківщиною, сприяння возз’єднанню сімей закордонних українців, в тому числі і із громадянами України, сприяння імміграції закордонних українців в Україну.

Встановлено, що у рамках зовнішньої політики України важливе значення має діяльність щодо забезпечення реалізації національнокультурних і мовних потреб закордонних українців та захист їхніх прав як національних меншин в інших державах. Важливе значення для зміцнення взаємозв’язків закордонних українців із Україною як їх материнською державою, має реалізація благодійних проектів та гуманітарних ініціатив неурядових організацій закордонних українців на території України.

Ключові слова: права людини, закордонні українці, права закордонних українців, конституційно-правовий статус закордонних українців, поняття «конституційно-правовий статус закордонних українців», статус закордонного українця, посвідчення закордонного українця.

Характеристики
Автор
Бисага Ю.М., Нечипорук К.О., Нечипорук Л.Д.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
196
ISBN
978-966-992-084-3
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог