Концептуальні основи захисту інформаційного суверенітету України

(0)
Артикул: 153592
Концептуальні основи захисту інформаційного суверенітету України

Смотреть содержание

Автор
Задерейко О.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У монографії розглянуті питання захисту інформаційного суверенітету України в умовах реалізації її стратегічного курсу на інтеграцію у світовий інформаційний простір. Проаналізовано сучасні тенденції зламу традиційного та інформаційного суверенітетів держави, які становлять приховану загрозу... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії розглянуті питання захисту інформаційного суверенітету України в умовах реалізації її стратегічного курсу на інтеграцію у світовий інформаційний простір. Проаналізовано сучасні тенденції зламу традиційного та інформаційного суверенітетів держави, які становлять приховану загрозу втрати державного суверенітету, а також правові аспекти захисту інформаційного суверенітету України з позицій діючого законодавства. 

Розглянуто сучасні умови та існуючі технології інформаційного впливу на громадян держави, які цілеспрямовано впроваджуються у суспільство з метою зламу інформаційного суверенітету держави. Запропоновано структуру захисту інформаційного та цифрового суверенітетів держави, впровадження якої забезпечить захист державного суверенітету України.

Монографія рекомендована для використання у вищих навчальних закладах, які готують фахівців за спеціальностями 125 - "Кібербезпека", 122 - "Комп'ютерні науки", 172 - "Телекомунікації та радіотехніка" (спеціалізація "Безпека інформаційних і комунікаційних систем"), а також фахівцям, які пов'язані зі створенням, експлуатацією та захистом інформаційних систем.

Предисловие

XXI століття стало початком ери глобальної інформатизації та комп'ютеризації всього світу і інтеграції людства до нового інформаційного суспільства, в якому домінуючу роль в усіх сферах життя гратимуть інформаційно-телекомунікаційні ресурси та технології.

Стратегічний курс України на інтеграцію у світовий інформаційний простір викликає об'єктивну потребу у всебічному аналізі позитивних і негативних явищ, що супроводжують цей широкомасштабний процес.

Разом з традиційними загрозами, що існують у сферах формування, зберігання, поширення і керування інформаційними системами держави, зростають загрози неконтрольованого втручання в їх роботу, що несе приховану загрозу втрати державного суверенітету України.

Поява у інформаційному середовищі нових термінів і явищ, а саме: "інформаційний суверенітет", "цифровий суверенітет", "інформаційна зброя", "інформаційна війна", "інформаційне ураження", "кіберзброя" і т.д. обумовлює необхідність переосмислення фундаментальних основ подальшого існування держави як цілісного і незалежного суб'єкта. У зв'язку з цим, всебічний захист інформаційного суверенітету держави та її громадян виступає невід'ємною частиною політичної, економічної, оборонної та інших складових національної безпеки України.

Монографія рекомендована для використання у вищих навчальних закладах, які готують фахівців за спеціальностями 125 - "Кібербезпека", 122 - "Комп'ютерні науки", 172 - "Телекомунікації та радіотехніка" (спеціалізація "Безпека інформаційних і комунікаційних систем"), а також може бути користна для широких кіл фахівців, які займаються створенням, експлуатацією та захистом інформаційних систем.

Матеріали монографії були апробовані упродовж тривалого часу у навчальному процесі Національного університету "Одеська юридична академія", Одеського національного політехнічного університету, наукових конференціях та публікаціях різного рівня.

Автори висловлюють щиру подяку рецензентам: доктору технічних наук Положаєнко С.А., доктору технічних наук Чечельницькому В.Я., доктору юридичних наук Мельничук О.С., які висловили цінні зауваження та надали пропозиції підчас підготовки монографії до публікації.

Характеристики
Автор
Задерейко О.В.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
112
ISBN
978-966-928-237-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог