Корпоративна безпека. Практичний посібник

(0)
Артикул: 153673
Корпоративна безпека. Практичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Практичний посібник підготовлений експертом з 20-ти річним стажем практики в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу. У посібнику особливу увагу приділено практичним питанням кібербезпеки, корпоративної безпеки, в т.ч. безпеки цифрової економіки. У посібнику розглядаються... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Практичний посібник підготовлений експертом з 20-ти річним стажем практики в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу. У посібнику особливу увагу приділено практичним питанням кібербезпеки, корпоративної безпеки, в т.ч. безпеки цифрової економіки.

У посібнику розглядаються теоретико-прикладні проблеми й питання: управління сферою національної безпеки України; державної безпеки; воєнної безпеки; економічної безпеки; гуманітарної та екологічної безпеки; захисту державної таємниці; забезпечення безпеки суб'єктів підприємницької діяльності; інформаційної сфери і права на інформацію; інноваційної діяльності та її правових аспектів; інтелектуальної власності та права на її об'єкти.

Наведена і проаналізована теорія та практика їх «життєздатності» і захисту в умовах сьогодення України.

Даний посібник орієнтований на практиків - власників бізнесу і працівників зазначених сфер життєдіяльності суспільства, а також студентів, аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників і курсантів вищих навчальних закладів, що навчаються заспеціальностями б.050100 «Маркетинг», «Менеджмент», та інших економічних спеціальностей, а також 12.125 «Кібербезпека».

Предисловие

Сучасним та актуальним завданням, яке стоїть перед компаніями державного та недержавного сектору економіки, є вихід на нові ринки та їх освоєння. У цьому завданні ключовим фактором для компаній є корпоративна безпека.

Таким чином, корпоративна безпека прямо і побічно впливає на економічну, інформаційну, продовольчу та інші види безпеки держави і бізнесу та є одним з факторів забезпечення національної безпеки України. 

Особливо актуальним в сучасних умовах є вивчення всіх характеристик кібертеро-ризму і побудова адекватної системи корпоративної безпеки цифрової економіки. Таким чином, цей фактор теж має безпосередній вплив на національну безпеку України.

З виходом даної праці українська бізнес-спільнота отримує новий посібник, який допоможе вирішити питання корпоративної безпеки підприємств (банків) у сучасних умовах, а держава, в цілому, отримує методологічний інструмент захисту підприємницької діяльності, підвищення рівня економічної безпеки та глобальної конкурентоспроможності як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках. Даний посібник по формі являється квінтесенцією восьми попередніх видань, які отримали високу фахову оцінку в бізнес-середовищі і попит на котрі лише зростає. Зростання попиту обумовлено, з одного боку, появою нових викликів та загроз, з другого боку, з загостренням соціально-економічної і політичної кризи в Україні, і з третього, з появою таких факторів, як невизначеність, нестабільність та турбулентність світової економічної системи.

Основу посібника склали такі видання як: «Інформаційно-аналітичні центри в державному управлінні, бізнесі, політиці», «Сучасні технології виходу українських компаній на міжнародні ринки (огляд міжнародних стандартів)», «Сучасні загрози безпеки компаній і банків», «Кібертероризм і інформаційна безпека держави», «Кібертероризм, інформаційні війни і безпека», «Сучасні технології виходу українських компаній на ринки», «Конкурентна розвідка як інструмент розробки корпоративної стратегії», «Системи підтримки прийняття рішень в економіці, бізнесі, політиці».

По суті, ми отримали сучасний посібник, підготовлений українськими фахівцями, де через синтез системного підходу, системного аналізу, теорії загальних систем та безпеки, стало можливим розробляти та впроваджувати на практиці оптимальні стратегії забезпечення комплексної безпеки суб’єктів підприємництва в сучасних умовах. Дана проблема складна для розв’язання, як в теоретичному, так і практичному плані, тому, що сучасні умови характеризуються появою нових викликів та загроз, швидкою зміною просторово-часових величин, турбулентністю і хаотичністю, які захоплюють все нові галузі суспільного життя. Сьогодення характеризується появою нових економічних систем, таких як: інноваційна економіка, інформаційна економіка, цифрова економіка, економіка знань. Разом з цим, появився кібертероризм, який за масштабом ураження прирівнюється до зброї масового ураження, появився кібершпіонаж, різного роду інформаційні війни та технології, у тому числі психо-біологічні технології психонетики, які спроможні здійснювати негативний вплив не лише на економічні суб'єкти, а руйнувати соціум і духовно-інтелектуальну сферу людини. Тому і виникла нагальна, життєво важлива потреба забезпечення безпеки людини, сім’ї, підприємства, суспільства і держави, для вирішення якої автори посібника пропонують своє бачення, яке підтверджене унікальною практикою і сучасним міжнародним досвідом.

У сучасних умовах економіки України, і на перспективу, забезпечення надійного захисту економічної та інформаційної безпеки держави, буде залишатись стратегічним, національним пріоритетом України. Тому, запропоновані у посібнику методи, способи, механізми та інструменти забезпечення безпеки, необхідно не лише запроваджувати на практиці, але і постійно вдосконалювати.

Слід відмітити, що робота виконана на вкрай актуальну тему, містить елементи наукової новизни, використання матеріалів підручника в практичній діяльності має важливе значення для забезпечення корпоративної безпеки в Україні, організації захисту об’єктів критичної інфраструктури держави.

Директор департаменту з питань безпеки,

оборони, діяльності органів юстиції та

запобігання корупції Секретаріату Кабінету Міністрів України,

кандидат психологічних наук, професор

П. Я. ПРИГУНОВ

Характеристики
Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Год издания
2021
Количество страниц
460
ISBN
978-966-97546-8-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог