Цифрова трансформація економіки та проблеми кібербезпеки

(0)
Артикул: 153889
Цифрова трансформація економіки та проблеми кібербезпеки

Смотреть содержание

Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Представлений практичний посібник є першим українським виданням, в якому акумульовані теоретичні знання та практичний досвід, системно розкриті питання та приведені технології забезпечення кібербезпеки в процесі цифрової трансформації державних та приватних структур в епоху четвертої промислової... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
350 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Представлений практичний посібник є першим українським виданням, в якому акумульовані теоретичні знання та практичний досвід, системно розкриті питання та приведені технології забезпечення кібербезпеки в процесі цифрової трансформації державних та приватних структур в епоху четвертої промислової революції - Індустрії 4.0.

Дана робота підготовлена на базі більш ніж 20-ти річного практичного досвіду та практичної роботи автора - Когута Юрія Івановича - в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу, та містить унікальні авторські напрацювання із захисту бізнесу та державних систем від сучасних кіберзагроз в умовах процесів діджиталізації в економіці та суспільстві.

Посібник стане в нагоді державним управлінцям, керівникам та власникам бізнесу, пересічному громадянину, науковцям у сфері кібербезпеки, докторантам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів спеціальностей 12.125 «Кібербезпека», 12.121 «Інженерія програмного забезпечення», 12.122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» та інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій.

Предисловие

Четверта промислова революція характеризується розвитком цифрового середовища та переходом до інформаційної цивілізації. У зв’язку з цим розвинуті країни світу значну увагу приділяють процесам цифрової трансформації держави, бізнесу, суспільства та особистості, оскільки цифрові технології відіграють все більш важливу роль у розвитку економіки країн, бізнес-структур, формуванні цифрового суспільства.

В Україні цифрова трансформація в потенціалі можливостей спроможна також стати базисом для стимулювання економічного зростання, основою нового шляху розвитку в умовах вичерпання традиційних для вітчизняної економіки сировинних джерел зростання. У свою чергу, для вітчизняних бізнес-структур цифрові технології - це інструментарій, який допомагає оптимізувати та поліпшити їх діяльність на ринку в умовах нової парадигми трансформації економіки.

При цьому в умовах розвитку новітніх технологій та країна отримає переваги в результаті технологічних і цифрових інновацій, в якій розвиваються, взаємодіють, удосконалюються і зростають усі складові цифрової економіки. Ті ж самі наративи відносяться й до окремих бізнес-структур - у найближчому майбутньому переваги в бізнесі отримає той, хто одним із перших зможе підключитися до процесу глобальної цифрової трансформації. Зокрема, підтримка інновацій та підприємництва в галузі цифрового бізнесу є ключовим чинником виходу українських компаній на світову арену. З цих міркувань є всі підстави стверджувати, що проблематика цифрової трансформації економіки та забезпечення безпеки цифрової держави, бізнесу, суспільства має пріоритетний для потреб як державного, так й корпоративного управлінняхарактер, важливе теоретичне та прикладне значення й, безперечно, високий рівень актуальності.

Тому представлений посібник, присвячений окресленим питанням, стане в нагоді державним управлінцям, керівникам та власникам бізнесу, а також пересічному громадянину, оскільки проблема забезпечення безпеки в умовах бурхливого розвитку цифровізації не залишить осторонь ні державні органи влади та управління, ні органи місцевого самоврядування, ні об'єкти критичної інфраструктури, ні суб’єкти підприємництва, у тому числі малий та середній бізнес, тощо. Розуміння процесів епохи цифровізації, які відбуваються сьогодні, дозволить обґрунтовувати та приймати стратегічно вірні управлінські рішення укріплення своїх конкурентних позицій в умовах необхідності врахування на державному та корпоративному рівнях викликів цифрової трансформації.

З цією метою доцільно розглянути напрями, глобальні тенденції, перспективи, новітні інформаційні технології та нормативне регулювання цифрової трансформації у світі та Україні, ризики цифрової трансформації та забезпечення безпеки цифрового суспільства в умовах глобалізації, а також галузеві ризики цифровізації та забезпечення безпеки в галузях економіки України в новій парадигмі цифрової трансформації.

Всі ці питання отримали глибоке висвітлення у посібнику з розробкою основних напрямів забезпечення безпеки суспільства, держави, бізнесу, громадянина в епоху цифрової трансформації, у тому числі напрямів забезпечення безпеки прогресивних інформаційних технологій та галузей економіки.

Дана робота підготовлена на базі більш ніж 20-ти річного практичного досвіду та практичної роботи автора в сфері кібербезпеки та корпоративної безпеки бізнесу, та містить унікальні авторські напрацювання із захисту бізнесу та державних систем від сучасних кіберза-гроз в умовах процесів діджиталізації в економіці та суспільстві. Автор посібника є відомим експертом з питань забезпечення безпеки державних та корпоративних структур, у тому числі кібербезпеки, тісно взаємодіє з іншими експертами у цій сфері. У роботі використані експертні думки, накопичені автором протягом значного періоду часу, із зазначених питань. Узагальнені та сформульовані в посібнику наукові положення і висновки доповідалися й обговорювалися у ході виступів штора у зарубіжних та вітчизняних вищих закладах освіти та на міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях з питань розглядуваної у посібнику проблематики.

Посібник є квінтесенцією попередніх робіт автора з відповідних аспектів безпеки, а саме: «Кібертероризм. Інформаційні війни та безпека-, «Кібертероризм та захист персональних даних», «Кібертероризм та Інформаційна безпека держави», «Кібербезпека цифрової економіки»,  Корпоративна безпека», «Кібербезпека та ризики цифрової трансформації компаній», «Кібертероризм», «Сучасні загрози безпеці компаній та банків».

Ця робота є першим українським виданням, в якому акумульовані теоретичні знання та практичний досвід, системно розкриті питання та приведені технології забезпечення кібербезпеки в процесі цифрової трансформації державних та приватних структур в епоху четвертої промислової революції - Індустрії 4.0.

Викладені в посібнику технології забезпечення кібербезпеки державних та бізнес-структур використовувались на практиці як основа для побудови систем кібербезпеки в державних та приватних компаніях, також банках в Україні та за кордоном, і дозволяють самостійно, в кожній організації окремо виконати роботи з проведення аудиту системи кібербезпеки та побудови системи кібербезпеки та кіберзахисту.

Посібник рекомендується до використання як практикам - власникам та керівникам бізнесу, керівникам відповідних підрозділів підприємств, компаній та банків, спеціалістам сфери цифрової трансформації, інформаційної безпеки та кібербезпеки, державним посадовцям, що працюють у секторі діджиталізації, так і науковцям у сфері кібербезпеки, докторантам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів спеціальностей 12.125 «Кібербезпека», 12.121 «Інженерія програмного забезпечення», 12.122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» та інших спеціальностей у сфері інформаційних технологій.

Дійсний член Академії технологічних наук України,

Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки,

Заслужений діяч науки України, доктор технічних наук, професор

АНАТОЛИЙ СТЕПАНОВИЧ ДОВГОПОЛИЙ

Характеристики
Автор
Когут Ю.І.
Издательство
SIDCON
Год издания
2021
Количество страниц
368
ISBN
978-617-95100-1-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог