Кримінально-виконавче право України (у схемах та таблицях)

(0)
Артикул: 13469
Кримінально-виконавче право України (у схемах та таблицях)

Смотреть содержание

Автор
Оліфер В.І.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник підготовлений у відповідності до програми курсу „Кримінально-виконавче право України” з урахуванням змін та доповнень чинного законодавства.  У посібнику розглянуто історію становлення вітчизняного кримінально-виконавчого законодавства, структуру та принципи... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
160 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник підготовлений у відповідності до програми курсу „Кримінально-виконавче право України” з урахуванням змін та доповнень чинного законодавства. 

У посібнику розглянуто історію становлення вітчизняного кримінально-виконавчого законодавства, структуру та принципи діяльності кримінально-виконавчої системи держави, практичні аспекти виконання кримінальних покарань. 

Розрахована на студентів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, практичних працівників кримінально-виконавчої системи держави та усіх читачів, які цікавляться зазначеною тематикою.

Предисловие

Кримінально-виконавче право займає особливе місце серед кримінально-правових дисциплін, адже саме це право регламентує державні стандарти у сфері виконання кримінальних покарань, призначених засудженому за вироком суду. Слід зауважити, що виконання кримінальних покарань завжди є заходом державного примусу і їх виконання належить лише до функцій держави, які здійснюються спеціально уповноваженими на це органами, що утворюють кримінально-виконавчу систему України.

Порядок виконання кримінальних покарань, структура кримінально-виконавчої системи держави та принципи її діяльності передбачені саме кримінально-виконавчим законодавством, яке за останні десятиліття у нашій державі перетерпіло значні зміни, що є закономірним, коли Україна бажає досягнути найкращих світових стандартів права.

Процес реформування вітчизняної кримінально-виконавчої системи відбувається і сьогодні, адже наша держава ще неповністю досягла поставленої мети щодо наближення до найкращих стандартів міжнародного права у цій сфері.

Запропонований навчальний посібник підготовлено з урахуванням змін у чинному кримінально-виконавчому законодавстві України.

Метою навчального посібника є швидке та оперативне оволодіння студентом знаннями у галузі кримінально-виконавчого права, правового регулювання відбування кримінальних покарань та практики діяльності кримінально,гвиконавчої системи держави.

У запропонованому посібнику розглядається історичні аспекти розвитку кримінально-виконавчого законодавства на теренах України та міжнародні правові акти у сфері дотримання прав людини, виконання кримінальних покарань та поводження із засудженими.

Автори посібника висловлюють щиру подяку його рецензентам за слушні й корисні зауваження, що сприяло вдосконаленню даного видання.

Характеристики
Автор
Оліфер В.І.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
260
ISBN
978-617-673-400-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог