Кримінально-виконавче право України (у схемах та таблицях)

(0)
Артикул: 13469
Кримінально-виконавче право України (у схемах та таблицях)

Переглянути зміст

Автор
Оліфер В.І.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Навчальний посібник підготовлений у відповідності до програми курсу „Кримінально-виконавче право України” з урахуванням змін та доповнень чинного законодавства.  У посібнику розглянуто історію становлення вітчизняного кримінально-виконавчого законодавства, структуру та принципи... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
120 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Навчальний посібник підготовлений у відповідності до програми курсу „Кримінально-виконавче право України” з урахуванням змін та доповнень чинного законодавства. 

У посібнику розглянуто історію становлення вітчизняного кримінально-виконавчого законодавства, структуру та принципи діяльності кримінально-виконавчої системи держави, практичні аспекти виконання кримінальних покарань. 

Розрахована на студентів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів, практичних працівників кримінально-виконавчої системи держави та усіх читачів, які цікавляться зазначеною тематикою.

Передмова

Кримінально-виконавче право займає особливе місце серед кримінально-правових дисциплін, адже саме це право регламентує державні стандарти у сфері виконання кримінальних покарань, призначених засудженому за вироком суду. Слід зауважити, що виконання кримінальних покарань завжди є заходом державного примусу і їх виконання належить лише до функцій держави, які здійснюються спеціально уповноваженими на це органами, що утворюють кримінально-виконавчу систему України.

Порядок виконання кримінальних покарань, структура кримінально-виконавчої системи держави та принципи її діяльності передбачені саме кримінально-виконавчим законодавством, яке за останні десятиліття у нашій державі перетерпіло значні зміни, що є закономірним, коли Україна бажає досягнути найкращих світових стандартів права.

Процес реформування вітчизняної кримінально-виконавчої системи відбувається і сьогодні, адже наша держава ще неповністю досягла поставленої мети щодо наближення до найкращих стандартів міжнародного права у цій сфері.

Запропонований навчальний посібник підготовлено з урахуванням змін у чинному кримінально-виконавчому законодавстві України.

Метою навчального посібника є швидке та оперативне оволодіння студентом знаннями у галузі кримінально-виконавчого права, правового регулювання відбування кримінальних покарань та практики діяльності кримінально,гвиконавчої системи держави.

У запропонованому посібнику розглядається історичні аспекти розвитку кримінально-виконавчого законодавства на теренах України та міжнародні правові акти у сфері дотримання прав людини, виконання кримінальних покарань та поводження із засудженими.

Автори посібника висловлюють щиру подяку його рецензентам за слушні й корисні зауваження, що сприяло вдосконаленню даного видання.

Характеристики
Автор
Оліфер В.І.
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2020
Кількість сторінок
260
ISBN
978-617-673-400-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог