Міжнародне кримінальне право: навчально-методичні вказівки

(0)
Артикул: 154007
Міжнародне кримінальне право: навчально-методичні вказівки

Смотреть содержание

Автор
Андрейченко С.С., ещё 3
Издательство
Фенікс
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчально-методичних вказівках викладено основні питання міжнародного кримінального права, розкрито зміст тематики курсу, представлено теми рефератів до кожного із семінарських занять, наведено перелік контрольних питань, тести для перевірки знань, бібліографію. Матеріал систематизований,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
70 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчально-методичних вказівках викладено основні питання міжнародного кримінального права, розкрито зміст тематики курсу, представлено теми рефератів до кожного із семінарських занять, наведено перелік контрольних питань, тести для перевірки знань, бібліографію.

Матеріал систематизований, щоб забезпечити засвоєння курсу «Міжнародне кримінальне право», який викладається в юридичних закладах вищої освіти.

Для студентів юридичних вузів, викладачів, аспірантів.

Предисловие
На початку нового тисячоріччя культура безкарності продовжує стимулювати подальше розширення масштабів насильства і зростання злочинності. Сьогодні більш ніж будь-коли відчувається гостра потреба у функціонуванні судових органів, що мають міжнародну кримінальну юрисдикцію. Сучасні війни супроводжуються злочинами безпрецедентної жорстокості й цинізму. Маніпуляція страхом і стражданнями створює ланцюг насильства, коли тисячі людей стають мимовільним інструментом безжалісної політичної еліти в її боротьбі за владу. Народи світу прагнуть покласти край безкарності. Одним із важливих способів досягнення цієї мети визнане міжнародне кримінальне право.
 
Міжнародне кримінальне право відіграє важливу роль у боротьбі зі злочинністю, яка все більше виходить за межі державного контролю і вступає у протистояння зі світовим правопорядком. Характер, масштаби і вплив злочинності помітно змінилися: вона поширилася на багато країн, тому виявлення злочинців ускладнюється, а міжнародне співробітництво стає як ніколи важливим.
 
Багатостороннє співробітництво, засноване на верховенстві права, ґрунтується на взаємоузгоджених принципах, що вже давно підтримуються міжнародним співтовариством. В умовах міжнародного порядку, в якому використання влади підпорядковується нормам права, держави повинні виконувати свої міжнародні зобов’язання, незалежно від внутрішнього законодавства, і створювати ефективні внутрішні механізми для забезпечення їх дотримання. Тим не менш, у багатьох сферах порушення норм міжнародного права є занадто частими, а політична воля до забезпечення їх неухильного дотримання - занадто слабкою.
 
Тринадцятий конгрес Організації Об’єднаних Націй з попередження злочинності та кримінального правосуддя (м. Доха (Катар), 12-19 квітня 2015 р.) знову підтвердив завдання забезпечення верховенства права і попередження та протидії злочинності у всіх її формах і проявах на національному і міжнародному рівнях; необхідність забезпечення ефективності, справедливості, гуманності та підзвітності систем кримінального правосуддя, надання доступу до правосуддя для всіх, створення ефективних, підзвітних, неупереджених та інклюзивних установ на всіх рівнях і забезпечення дотримання принципу поваги людської гідності і загального дотримання і поваги всіх прав людини і основних свобод.
 
Міжнародна злочинність - це глобальна проблема, яка обумовлює необхідність глобальної реакції. Співробітництво держав у боротьбі з нею здійснюється на як основі міжнародних угод, так і в рамках складного і різнобічного інституціонального механізму. Відбувається «інтернаціоналізація» заходів запобігання і припинення злочинності, розробка й узгодження яких піднімається до міжнародно-правового рівня. Міжнародно-правової регламентації, у числі інших, набувають питання гармонізації кримінально-правової заборони, оптимізації систем кримінального правосуддя, координації превентивних антикримінальних зусиль держав. Це підвищує значення наукових досліджень у цій сфері, а також підготовки спеціалістів, що володіють вагомими знаннями в області міжнародного й міжнародного кримінального права, здатних виконувати ці складні завдання.
 
Дисципліна «Міжнародне кримінальне право» заснована на знаннях та вміннях, набутих студентами під час вивчення курсів «Міжнародне публічне право», «Кримінальне право», «Порівняльне кримінальне право», «Міжнародне гуманітарне право» та інших.
 
Інформаційні джерела - підручники з міжнародного права, міжнародних відносин, фахові монографії, навчальні посібники, наукові статті, міжнародно-правові акти та інші офіційні документи, національне законодавство України і інших країн, міжнародна судова практика.
Характеристики
Автор
Андрейченко С.С., Хендель Н.В., Громовенко К.В., Колесник В.Ю.
Издательство
Фенікс
Год издания
2021
Количество страниц
44
ISBN
978-966-928-671-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог