Надійні угоди з нерухомістю. Юридичні алгоритми рієлтора

(0)
Артикул: 153642
Надійні угоди з нерухомістю. Юридичні алгоритми рієлтора

Смотреть содержание

Автор
Масюк В.В.
Издательство
Право
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Ця книга, яка вас зацікавила, дозволить вам навчитися вчиняти угоди з нерухомістю максимально надійно. Використовуючи поради автора, хтось зможе започаткувати свій бізнес із посередництва у відчуженні нерухомості, юридичній перевірці відповідних угод чи просто надійно придбає собі квартиру,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Ця книга, яка вас зацікавила, дозволить вам навчитися вчиняти угоди з нерухомістю максимально надійно.

Використовуючи поради автора, хтось зможе започаткувати свій бізнес із посередництва у відчуженні нерухомості, юридичній перевірці відповідних угод чи просто надійно придбає собі квартиру, будинок чи інше приміщення.

Читайте, практикуйтесь и отримуйте користь від своїх нових знань у сфері нерухомості, яку можна буде побачити своїми очима, відчути в гаманці і почути слова вдячності від клієнтів за успішно зроблену роботу.

Предисловие

Мій дім - моя фортеця. Доволі часто ми чуємо цей вислів, який дозволяє зрозуміти, що нерухомість має особливу цінність і є категорією як економічного, так і емоційного плану. Пов'язано це з тим, що нерухомість має значну*ціну порівняно з іншим товаром, а також із нею пов'язано доволі багато факторів емоційного характеру з боку власників.

Книга є квінтесенцією знань автора як адвоката та людей, які допомагали накопичити такий корисний матеріал (нотаріусів, рієлторів, квартирних аферистів, слідчих, суддів, прокурорів, які поділились досвідом).

Книга акумулює досвід, напрацьований автором як під час супроводу відповідних угод купівлі-продажу, так і під час представництва у судових справах у таких великих містах, як Харків, Київ, Одеса, Львів, та зовсім невеличких - Яремча, Дергачі, Дрогобич та ін. Книга максимально враховує всі можливі проблемні моменти відчуження нерухомості, які зустрічалися на шляху автора, починаючи від членів сім'ї продавця, які відстрілювалися від покупців з обрізу рушниці, закінчуючи продавцями, які знімали паркет, віконні рами чи продавали квартири за підробленими документами або яких доводилося «випилювати болгаркою» з незаконно зайнятого приміщення.

Вам цікаво, наскільки збільшиться каш прибуток, коли ви розпочнете супроводжувати угоди і нерухомістю за алгоритмами цієї книги? Тоді будьте пильними і звертайте увагу на дрібниці.

І хоча дана книга не ставить перед собою за мету навчити власне продавати, бо вона розрахована на втілення юридичних механізмів у дію, сконцентрована на технічній стороні юридичного оформлення нерухомості і роботі осіб, які сприяють укладенню договору купівлі-продажу, але вона підвищує цінність такої нерухомості і людини, яка вміє надійно використовувати алгоритми відчуження нерухомості.

Завдання книги - забезпечити максимально надійний алгоритм переходу права власності у процесі відчуження нерухомості. Для прикладу взято купівлю-продаж квартири, проте придбання будинку чи новоствореної нерухомості відбувається за відповідними правилами та стадіями.

Юридично безпечні та надійні договори, які забезпечують перехід права власності, є запорукою успіху всіх учасників, які залучені до вказаної процедури: рієлтора, юриста, нотаріуса, покупця і продавця, а також членів їх сімей.

І ще одне. Прочитайте цю книгу за два дні. Скоріш за все, ви час від часу будете брати її в руки і в подальшому, щоб освіжити в пам'яті те чи інше положення і навіть телефонувати мені, замовляючи юридичну послугу, проте якщо ви її прочитаєте максимально швидко, то ваші продажі, ваші надійні угоди і кількість задоволених клієнтів, які бажають отримати розширений комплекс послуг, зростуть.

Я зацікавлений у тому, щоб ви бралися за найбільш складні проекти, бо чим масштабніший проект, тим із більшою ймовірністю вам буде потрібна юридична допомога.

Коли після ознайомлення з книгою у вас будуть питання, то ви завжди можете знайти мої координати і зв'язатись зі мною, щоб максимально вірно з юридичної точки зору захистити свої позиції.

Василь Васильович Масюк,

адвокат, кандидат юридичних наук.

Характеристики
Автор
Масюк В.В.
Издательство
Право
Год издания
2020
Количество страниц
172
ISBN
978-966-998-070-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог