Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України

(0)
Артикул: 14501

Смотреть содержание

По состоянию на 5 октября 2023
Автор
Пєтков С.В., ещё 34
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2023
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Кодекс законів про працю України – один з основних нормативних актів держави, що регулює правовідносини у сфері праці. Чисельні спроби підготувати новий кодекс досі не увінчались успіху. Нині на часі не створення нових нормативних актів, а послідовна кодифікація чинного законодавства, зокрема... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Кодекс законів про працю України – один з основних нормативних актів держави, що регулює правовідносини у сфері праці. Чисельні спроби підготувати новий кодекс досі не увінчались успіху. Нині на часі не створення нових нормативних актів, а послідовна кодифікація чинного законодавства, зокрема проведення трансферу законів України «Про відпустки», «Про заробітну плату», «Про колективні договори», «Про охорону праці» до КЗпПУ.

Також необхідно скасувати всі підзаконні акти, що дублюють, підміняють, уточнюють, конкретизують норми законів України, а вразі необхідності перенести окремі положення до чинних нормативних актів, зокрема КЗпПУ. Окрім цього є актуальним трансфер норм, щодо відповідальності за порушення трудового законодавства з чинного КУпАП до статті 265 базового кодексу з наступною деталізацією й конкретизацією та виокремленням в розділ «Відповідальність за порушення законодавства про працю».

Науково-практичний коментар розрахований на суддів, прокурорів, слідчих, співробітників оперативних підрозділів та адвокатів для використання в практичній роботі, а також як навчальний посібник для студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.

Характеристики
Автор
Пєтков С.В., Журавльов Д.В., Соболь Є.Ю., Армаш Н.О., Дрозд О.Ю., Назимко Є.С., Копотун І.М., Боднарчук О.Г., Лошицький М.В., Чубенко А.Г., Пономарьова Т.І., Коропатнік І.М., Вітвіцький С.С., Данилевська Ю.О., Пєтков В.П., Теремецький В.І., Ануфрієв М.І., Дубенко О.І., Золотарьова М.К., Микитюк М.А., Сопільник Л.І., Скриньковський Р.М., Пасіка С.П., Дрофич Ю.В., Макарова Т.П., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Міненко С.І., Топчій В.В., Беззубов Д.О., Журавель Я.В., Кондратенко В.М., Манжула А.А., Стародубов І.В.
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Комментарий
Год издания
2023
Количество страниц
420
ISBN
978-966-370-656-6
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
100
По состоянию на
05.10.2023
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог