Організація професійної діяльності юриста: теорія і практика

(0)
Артикул: 12932
Організація професійної діяльності юриста: теорія і практика

Смотреть содержание

Автор
Бойл Ф., ещё 1
Издательство
Знання
Год издания
2006
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Ця книга - переклад другого видання ґрунтовної праці знаних англійських фахівців-правників, присвяченої теорії та практиці організації професійної юридичної діяльності.  У посібнику в доступній формі розкриваються засадничі принципи підготовки різноманітних юридичних паперів, офіційних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Ця книга - переклад другого видання ґрунтовної праці знаних англійських фахівців-правників, присвяченої теорії та практиці організації професійної юридичної діяльності. 

У посібнику в доступній формі розкриваються засадничі принципи підготовки різноманітних юридичних паперів, офіційних документів та експертних висновків, надання правових консультацій, проведення переговорів, здійснення аналізу законодавства, а також захисту інтересів клієнта. 

Особлива увага приділяється основним вимогам, що висуваються до сучасного юриста, зокрема в таких сферах, як посередництво, комунікація та інформаційні технології. 

У Великій Британії посібник використовується при викладанні спеціальних курсів "Юридична практика" та "Адвокатура" студентам та аспірантам юридичних вищих навчальних закладів, а також юристам-практикам, які навчаються за спеціальними програмами післядипломної освіти.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів. Книга буде корисною юристам-практикам, а також підприємцям, які співпрацюють із фірмами та установами Великої Британії.

Предисловие

Книга, яку тримає в руках читач, — це ґрунтовний посібник для майбутніх юристів-практиків, написаний відомими у Великій Британії фахівцями-право- знавцями. Спираючись передусім на власний досвід викладання, автори змогли поєднати в цій роботі теоретичні та практичні аспекти юридичної освіти і пода­ти матеріал у зручній та доступній формі з урахуванням останніх здобутків у справі підготовки юристів. В основу посібника покладено спеціальні програми післядипломної освіти двох найпопулярніших у Великій Британії спецкурсів — “Юридична практика” для юрисконсультів і “Адвокатура” для адвокатів.

Велика увага приділена таким важливим для фахівця сферам юридичної практики, як комунікація, посередництво та інформаційні технології. Неза­перечною перевагою книги є наявність у ній прикладів із реальної юридичної практики, зразків різноманітних юридичних паперів, а також широка джерель­на база, що охоплює законодавчі та підзаконні акти, чинні у Великій Британії, і вирішені судові справи. Автори наголошують, що під час написання посібника вони використали велику кількість наукових праць, присвячених застосуванню права, починаючи від класичних творів з риторики і закінчуючи сучасними дослідженнями різних аспектів практичної діяльності юристів.

За змістом книга складається з одинадцяти розділів, переліків судових справ, законодавчих та підзаконних актів, а також глосарія. У кожному з розділів розкривається певний аспект організації професійної юридичної діяльності, висвітлюються як практичні, так і теоретичні складові цієї діяльності, аналі­зуються судові рішення у конкретних судових справах або реальні юридичні факти. У кінці кожного розділу автори узагальнюють викладений матеріал, наводять стислі висновки до розглянутої теми. Наприкінці книги подається глосарій, в якому наводяться основні поняття, що стосуються професійної юридичної діяльності.

Посібник охоплює практично весь спектр професійних знань, умінь, навичок, які має здобути юрист у процесі навчання та юридичної практики: підготовка юридичних паперів, здійснення правового аналізу, складання експертних вис­новків та юридичних документів, адвокатська діяльність і участь у судовому процесі, здатність до комунікації з клієнтом, ведення переговорів, посередниц­тво у розв’язанні конфліктів, застосування інформаційних технологій тощо. Особливу увагу приділено оптимізації умов праці юриста, забезпеченню дотри­мання професійної етики, організації продуктивного робочого процесу. Автори цілком справедливо наголошують на тому, що за сучасних умов правник має прагнути до якнайширшої співпраці з клієнтом, яка ґрунтується на взаємній довірі та порозумінні.

У цілому цю книгу можна віднести до кращих зразків навчальних посібників, в яких оптимально поєднано теоретичну і практичну частини.

Важливість пропонованого посібника нині, коли Україна прагне інтегрува­тись у сім’ю європейських народів, важко переоцінити. Більш як тисячолітні традиціїі досвід англійської правової системи, ретельно відпрацьований зміст функціональних обов’язків британських правників мають стати нам у пригоді в процесі формування системи юридичної освіти України як незалежної держави. Незважаючи на належність правових систем Англії та України до різних правових сімей, не можна нехтувати досвідом, що набувався протягом століть. Поява цієї та подібних книг — це ще один практичний крок на шляху до розвитку співпра­ці між українськими та європейськими, і зокрема, британськими правниками, взаємного запозичення кращих надбань правової теорії і практики.

Нарешті, слід зазначити, що попри наявність значних відмінностей у житті британського та українського суспільств, високий рівень розвитку правових інститутів Великої Британії, подібність судових справ і конфліктів, які роз­глядаються авторами посібника, свідчить про значні спільні риси, характерні для правового поля і професійної юридичної діяльності в обох країнах. Це дає підстави сподіватися, що посібник неодмінно викличе інтерес в українських юристів-практиків, які знайдуть у ньому багато цікавого, починаючи від кон­кретних прикладів участі в судовому процесі і закінчуючи способами посеред­ництва під час розв’язання конфліктів між бізнес-структурами, що особливо актуально в умовах ринкової економіки.

Я впевнений, що посібник буде корисним українському читачеві, а особли­во — юристам-практикам.

В.І. Андрейцев — науковий редактор перекладу, декан юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор, академік АПрН України

Характеристики
Автор
Бойл Ф., Каппс Д.
Издательство
Знання
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2006
Количество страниц
478
ISBN
966-346-177-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог