Організація судових та правоохоронних органів України. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 13596
Організація судових та правоохоронних органів України. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Матвєєвський О.В., ещё 1
Издательство
Фенікс
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

В посібнику надається тематика курсу, методичні вказівки щодо підготовки до практичних занять та самостійної роботи студентів, пропонуються зразки тестових та контрольних запитань до вивчення курсу. З метою поглибленного вивчення основ роботи правоохоронних органів розкривається зміст... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

В посібнику надається тематика курсу, методичні вказівки щодо підготовки до практичних занять та самостійної роботи студентів, пропонуються зразки тестових та контрольних запитань до вивчення курсу.

З метою поглибленного вивчення основ роботи правоохоронних органів розкривається зміст формування правової бази правоохоронної діяльності та правосуддя. Важливе значення надається дослідженню питань реформи правоохоронної системи в сучасний період, виявленню та розбору прорахунків в процесі реформування, можливі шляхи усунення недоліків.

Для студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також наукових та практичних працівників.

Предисловие

Даний посібник розроблено у відповідності з навчальним пла­ном підготовки юристів-бакалаврів денної та заочної форм навчан­ня Національного університету «Одеська морська академія».

Навчальна дисципліна «Організація судових та правоохоронних органів» (далі ОСПО) - одна з ознайомчих дисциплін, без вивчення й опанування якої неможливо в подальшому вивчати такі базові дисципліни, як «Кримінальне право», «Адміністративне право», «Кримінальний процесуальний кодекс» та інші, а також виконати на високому рівні завдання, що постають перед висококваліфікова­ними спеціалістами-юристами.

Мета вивчення цієї дисципліни - дати майбутнім юристам чіт­ке уявлення про те, як формуються правоохоронні органи, яка їхня система, які вони мають склад і структуру, якими є принципи їх організації, які функції вони виконують, як ці органи взаємодіють один з одним, іншими державними та громадськими організаціями, яке їхнє соціальне призначення. Особлива увага приділяється су­дам, оскільки вони наділені повноваженнями щодо здійснення су­дової влади.

На сьогоднішній день правоохоронна система України знахо­диться в глибокій кризі і потребує докорінних перетворень, як на законодавчому рівні, так і на рівні дотримання моральних людських цінностей. Сьогодні співробітникам правоохоронних органів потрі­бно докорінно змінити власну свідомість для того, щоб правоохо­ронна система з примусово-принижуючої-людину перетворилася в систему захисту прав і свобод людини і не давала можливості дер­жавному механізму перевищувати свої повноваження і стояти на сторожі добробуту людей, а не державної влади.

Таким чином, реформа правоохоронної системи, спираючись на закріплену Конституцією України соціально-правову та економічну політику держави, головними стратегічними завданнями повинна визначити подальше вдосконалення практичної діяльності правоохоронних органів у зміцненні правопорядку і законності, повсюдне налагодження системи профілактики правопорушень та широкий наступ на правопорушення, належне забезпечення конституційного ладу, прав і свобод людини, економічної безпеки держави.

При укладанні комплексу був врахований досвід викладання даної навчальної дисципліни в інших навчальних закладах, які го­тують фахівців із спеціальності «Правознавство» та досвід зарубіж­них країн.

Характеристики
Автор
Матвєєвський О.В., Ярова Л.В.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
428
ISBN
978-966-928-279-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог